نیروی انتظامی حافظ اقتدار و امنیت کشور است

کرمانشاه- ایرنا- معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی، پلیس را حافظ اقتدار و امنیت کشور معرفی کرد و گفت: در جریان اغتشاشات اخیر ماموران انتظامی از جان خود مایه گذاشته و به آشوب‌طلبان اجازه عرض اندام را ندادند.

سردار «محمدعلی نوری نژاد» در جریان سفر به کرمانشاه با خانواده شهید «ایرج جواهری» و همچنین جمعی از کارکنان انتظامی و یگان ویژه استان کرمانشاه که در جریان درگیری ها و اغتشاشات هفته گذشته آسیب دیده بودند، دیدار و سلام و پیام خسته نباشید سردار اشتری فرمانده ناجا را به آنها ابلاغ کرد.
وی در این دیدارها با تجلیل از جانفشانی و رشادت کارکنان پلیس در جریان ناآرامی های اخیر، یادآور شد: مجاهدت تک تک آنها در مقابل اشراری که با همه توان به میدان آمده بودند ستودنی است، رشادتی که ماموران نیروی انتظامی از خود نشان دادند بر عزت و افتخار ناجا افزود.

سردار نوری نژاد با بیان اینکه نیروی انسانی ناجا بزرگترین سرمایه آن محسوب می شود، خاطرنشان کرد: ایثار و از خودگذشتگی ماموران پلیس، آبرویی برای ناجا و مجموعه نظام مقدس جمهوری اسلامی بود.

معاون هماهنگ کننده ناجا ادامه داد: روز گذشته نیز رهبر معظم انقلاب به نیکی از ماموران پلیس یاد کردند که توانستند در جریان آشوب های اخیر به خوبی امنیت کشور و جامعه را حفظ و قاطعانه با اشرار و فرصت طلبان برخورد کنند.

وی همچنین با اشاره به اظهارات گذشته رهبر معظم انقلاب که از ماموران نیروی انتظامی به عنوان مجاهدان فی سبیل الله یاد کرده بودند، یادآور شد: رشادت اخیر ماموران در درگیری با اغتشاشگران و شهادت شهید ایرج جواهری این جمله رهبری را یادآوری کرد.

سردار نوری نژاد تصریح کرد: جانفشانی و اسیثار و از خودگذشتگی ماموران نیروی انتظامی چه در استان کرمانشاه و چه سایر استان ها نمونه بارز مجاهدت در راه خداوند است و به طور قطع اجر و پاداش این کار نزد حضرت باریتعالی محفوظ خواهد بود.

این مقام ارشد نظامی با بیان اینکه حضور مقتدرانه پلیس در برخورد با اغتشاشگران، آنها را از دست یابی به اهدفشان بازداشت، گفت: ماموران جان برکف نیروی انتظامی بارها و در عرصه های مختلف ثابت کرده اند که تا پای جان از آرمان های انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی دفاع خواهند کرد.

وی افزود: پلیس به عنوان خدمتگذار مردم همه توان و تلاشش را به کار بسته اند تا در چنین مواقعی دشمنان نظام و انقلاب نتوانند به اهداف شوم خود دست یافته و با ایجاد بی نظمی و هرج و مرج، باعث ناامنی شوند.

سردار نوری نژاد همچنین با اشاره به راهپیمایی های گسترده سراسر کشور که در محکومیت اغتشاشات و ناآرامی ها برگزار شد، گفت: ملت بزرگ و بابصیرت کشور در این حضور پرشور سیلی محکمی به صورت دشمنان زده و بار دیگر به انها ثابت کردند که تا آخر پای انقلاب ایستاده و مطیع امر رهبر هستند.

معاون هماهنگ کننده ناجا در پایان با ابلاغ سلام و پیام خداقوت و خسته نباشید سردار اشتری فرمانده ناجا، بار دیگر از رشادت ها و جانفشانی های ماموران و تمامی کارکنان انتظامی استان قدردانی کرد.

در این دیدارها، کارکنان مصدوم انتظامی استان نیز با ابراز خرسندی از حضور سردار نوری نژاد، جانبازی در راه انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی را افتخاری بزرگ برای خود برشمردند.

این افراد همچنین با تاکید بر اینکه سربازی ولایت را افتخار خود می دانند، تاکید کردند: تا پای جان در راه آرمان های انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش و به دشمنان و بدخواهان کشور اجازه کوچکترین اقدامی نمی دهیم.

سردار محمدعلی نوری نژاد معاون هماهنگ کننده ناجا در سفر به کرمانشاه ضمن دیدار با خانواده شهید "ایرج جواهری" که روز ۲۵ آبان در درگیری با اغتشاشاگران به شهادت رسید با "محسن فخری"، "محسن قنبری"، "میلاد نادری"، "پویا رضایی"، "مسلم مهدوی"، "علی غلامی" و "کیومرث احمدی" از کارکنان انتظامی و یگان ویژه استان کرمانشاه که در حوادث و ناآرامی های هفته گذشته مصدوم شده بودند، دیدار و با اهدای هدیه از آنها تقدیر کرد.

سرخط اخبار استان‌ها