تحقق اقتصاد مقاومتی نیازمند مدیران جهادگر است

ارومیه- ایرنا- مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان‌غربی گفت: شکست دشمن در عرصه اقتصادی و تحقق کامل اقتصاد مقاومتی نیازمند مدیران جهادگر است.

حجت‌الاسلام عبدالرحیم نجفقلی‌زاده سرایی روز پنجشنبه در جمع بسیجیان ارومیه افزود: ایران از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون از همه فتنه‌ها سربلند بیرون آمده و با اقتدار در مقابل دشمنان داخلی و خارجی ایستاده‌است؛ اکنون نیز باید در جنگ اقتصادی باید به دنبال سیاست‌های ابلاغی در حوزه اقتصاد مقاومتی باشد. 

وی با بیان اینکه تفکر بسیجی عامل اقتدار کشور است، ادامه داد: در طول هفته گذشته یک حرکت جهانی و گسترده علیه انقلاب اسلامی به وضوح به نمایش درآمد ولی با درایت رهبری و حضور مردم همیشه در صحنه این توطئه نیز خنثی شد.

مسوول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شهدای آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه ردپای سرویس‌های اطلاعاتی غرب علیه انقلاب اسلامی در این جریان واضح بود، گفت: مردم انقلابی و غیرتمند پاسخ دشمنان را به بهترین وجه ممکن دادند.

وی با بیان اینکه خدامحوری و ارزش‌های دینی ملت ایران بار دیگر دشمنان را به عقب راند، اظهار داشت: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از مدیران دلسوز و انقلابی وحشت دارند ولی برخی سوءمدیریت‌ها به نوعی دشمنان را دلشاد می‌کند.

به گزارش ایرنا خدامحوری، نهادینه‌کردن اخلاق و ارزش‌های دینی، قناعت و توجه به بیت‌المال، مدیریت مشارکت‌پذیر، سخت‌کوشی و خستگی‌ناپذیری، خودباوری و انعطاف‌پذیری از ابعاد مدیریت جهادی به شمار می‌رود. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =