یک سوم اشتغال‌آفرینی در کشور توسط کمیته امداد انجام شد

بوشهر- ایرنا- رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: به گفته مسئولان شورای عالی اشتغال کشور، یک سوم اشتغال های ایجاد شده در سال گذشته در کل کشور، توسط کمیته امداد محقق شده است.

مرتضی بختیاری بعد از ظهر امروز در جلسه شورای برنامه ریزی استان بوشهر با حضور محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه اظهار داشت: ایجاد درآمد باثبات با حفظ تکریم در راس برنامه های کمیته امداد قرار دارد.

وی افزود: توانمندسازی خانواده های تحت حمایت را با ایجاد اشتغال ، احداث مسکن و ارائه برنامه های فرهنگی دنبال می کنیم.

رئیس کمیته امداد تصریح کرد: در سال گذشته ، ۲۵۰۰ میلیارد تومان برای اشتغال روستایی مددجویان استان بوشهر مصوب کردیم که همه این میزان اعتبار جذب شده است .

بختیاری گفت: امروز تفاهم نامه ایجاد یک هزار پنل خورشیدی برای روستاییان تحت پوشش بین کمیته امداد ، استانداری بوشهر و سازمان برنامه و بودجه به امضاء طرفین رسید که این میزان به غیر از تفاهم نامه ۲۰ هزار پنل خورشیدی است که در چند روز گذشته بین کمیته امداد و سازمان بسیج مستضعفین ایجاد شده است.

وی ادامه داد: سهم استان بوشهر از محل تبصره ۱۴ برای سال آینده، ۱۴۰ میلیارد تومان است و انتظار می رود در سال جاری ۲۵۰۰ شغل جدید در استان بوشهر و برای مددجویان ایجاد کنیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =