معاون سپاه ولی عصر(عج): بسیجی مطالبه گر،خواسته‌ جدی رهبر معظم انقلاب است

اهواز-ایرنا- معاون هماهنگ‌کننده سپاه ولی عصر(عج) با اشاره به دیدار ۸۰ بسیجی منتخب استان با رهبر معظم انقلاب گفت: بسیجی مطالبه گر از خواسته‌های جدی رهبرمعظم انقلاب است.

سرهنگ پاسدار عبدالرضا حاجتی روز پنجشنبه در گفت‌و گو با خبرنگار ایرنا پس از دیدار ۸۰ بسیجی منتخب استان با رهبر معظم انقلاب اظهار داشت: دیدار با رهبر معظم انقلاب ماموریت‌های آینده بسیج استان را دو چندان می‌کند؛ ایشان در سخنان خود از ملت فهیم ایران برای حضور پرشور در صحنه‌های مختلف انقلابی به رغم توطئه های دشمن،تقدیر و تشکر کردند.

وی بسیج را مدرسه عشق و معلم این مدرسه را رهبر معظم انقلاب دانست و افزود: بسیجیان باید تکالیف خود را به خوبی انجام داده و نسبت به رفتار خود با مردم دقت لازم را داشته باشند.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه ولی عصر(عج) خوزستان ادامه داد: رهبر معظم انقلاب خواستار آن بودند تا از بسیج برای لحظه‌های خاص،  به خوبی نگهداری شود و بسیجیان در هر زمان و مکان آمادگی بالایی داشته باشند که در این رابطه بر تقویت ارتباط با مساجد تاکید فراوان داشتند.

وی تصریح کرد: بسیج در بحران هایی نظیر سیل، بیابان زدایی، زلزله و امنیت همواره در کنار مردم بوده و در جهت خدمت به مردم از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

سرهنگ پاسدار حاجتی گفت: بسیج در هر نقطه ای که مردم نیاز به کمک داشته باشند،حضور دارد چرا که این نیروهای پای کار انقلاب خدمت به مردم را از رسالت‌های خود می داند.

وی اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم، مسیر را مشخص کرده اند و ما نیز اصولی را که ایشان در این بیانیه پیرامون بسیج نام برده اند را بین تمامی دستگاه‌ها و رده‌های مختلف بسیج و سپاه ابلاغ کرده تا ساری و جاری شوند.

۸۰ نفر از بسیجیان استان خوزستان به همراه جمعی از فرماندهان سپاه استان روز پنجشنبه با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =