۷ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۵۵
کد خبرنگار: 1258
کد خبر: 83572753
۰ نفر

برچسب‌ها

اغتشاشگران ۳ میلیارد تومان به زیرساخت‌های قرچک آسیب زدند

تهران- ایرنا- شهردار قرچک گفت: اغتشاشگران در جریان حوادث هفته گذشته، سه میلیارد تومان به زیرساخت‌های این شهرستان آسیب زدند.

محسن خرمی شریف روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران گفت: برخی افراد سودجو و اشرار به بهانه افزایش قیمت بنزین، به زیرساخت‌های شهرستان آسیب وارد کردند که بازسازی خسارت‌ها زمان‌بر و دشوار خواهد بود.

وی افزود: ابراز نارضایتی و اعتراض برخی از شهروندان، بهانه و فرصتی برای اشرار و فرصت‌طلبان شد تا از موضوع گرانی بنزین سوءاستفاده کرده و علاوه بر تخریب تأسیسات، خسارات سنگینی به امکان عمومی شهر قرچک تحمیل کنند.

خرمی میزان خسارت وارد شده ‌به زیرساخت‌های شهری قرچک را سه میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: شیشه‌ها و نگهبانی ساختمان شهرداری منطقه یک، گلدان‌های سیمانی وسط بلوار اصلی، چراغ‌های راهنمایی و رانندگی و بسیاری از علائم نصب‌شده در شهر، تابلوهای شهری، سطل‌های زباله، درختان و فضای سبز به‌شدت آسیب ‌دیده است.

وی با بیان اینکه بازسازی این خسارات زمان‌بر و دشوار خواهد بود، اظهار داشت: راه اعتراض و انتقاد، آسیب زدن و تخریب اموال عمومی نیست و از مردم قرچک می‌خواهیم که از اموال عمومی که متعلق به خودشان است، پاسداری کنند.

برخی از افراد سودجو و اغتشاشگر، هفته گذشته به بهانه افزایش قیمت بنزین، به زیرساخت‌های شهرستان قرچک از جمله سه بانک، دو جایگاه عرضه سوخت و اماکن عمومی آسیب وارد کردند.

شهرستان قرچک با ۲۷۰ هزار نفر جمعیت در ۳۰ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =