فرصت تکمیل ظرفیت دوره‌های علمی کاربردی تا ۱۰ آذر تمدید شد

تهران- ایرنا- رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: فرصت ثبت نام پذیرش تکمیل ظرفیت دوره‌های کاردانی و کارشناسی دانشگاه جامع علمی کاربردی تا ۱۰ آذرماه ادامه دارد.

به گزارش روز پنجشنبه دانشگاه جامع علمی کاربردی، محمدحسین امید از ادامه زمان ثبت نام پذیرش تکمیل ظرفیت دوره های کاردانی و کارشناسی این دانشگاه تا هفته آینده خبر داد.

وی افزود: با توجه درخواست مراکز آموزشی این دانشگاه و اختلال اینترنت کشور در فرایند پذیرش، ثبت نام برای متقاضیان دوره های کاردانی و کارشناسی تا هفته آینده از طریق مراکز آموزش علمی کاربردی فراهم شده است.

امید خاطرنشان کرد: تا امروز بیش از ۲۰ هزار نفر در تکمیل ظرفیت دوره های کاردانی و کارشناسی دانشگاه جامع علمی کاربردی ثبت نام کرده اند.
به گزارش ایرنا، داوطلبان می توانند برای پذیرش در این دوره ها به مراکز علمی کاربردی مراجعه کنند.
هر داوطلب می‌تواند صرفاً متقاضی یک کد رشته محل از یک گروه آموزشی در یک مرکز یا واحد آموزشی متناسب با مدرک کاردانی (فوق دیپلم) خود باشد.

داوطلبان باید در زمان ثبت‌ اطلاعات از طریق مراکز و واحدهای آموزشی در خصوص کد رشته مورد علاقه خود دقت و توجه لازم داشته باشند.

چنانچه متقاضی قبلاً در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی پذیرش دوره‌ مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای «ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی‌-‌کاربردی مهر ماه سال ۱۳۹۸ (مرحله شهریور ماه) قرار گرفته باشد و در این مرحله از پذیرش برای ادامه تحصیل در یکی از مراکز ثبت‌نام کند، قبولی قبلی وی در مهر ماه سال ۱۳۹۸ لغو و با آنان همانند دانشجوی انتقالی رفتار خواهد شد.

۱۸۳۴

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =