«جزیره» رویایی «علیرضا» غرق شد؛ «جهانبخش» در فهرست فروش برایتون

تهران- ایرنا- یک تارنمای انگلیسی در گزارشی از تصمیم باشگاه برایتون برای قرار دادن نام علیرضا جهانبخش در فهرست فروش این باشگاه در ژانویه خبر داد.

تارنمای "برایتون اند هو ایندیپندنت" که اتفاقات و اخبار شهر  برایتون را پوشش می دهد، در گزارش خود نوشت: پنجره نقل و انتقالات زمستانی ماه ژانویه به سرعت در حال نزدیک شدن است و بسیاری از باشگاه های حاضر در لیگ های معتبر اروپایی شروع به سبک و سنگین کردن گزینه های خود کرده اند و برایتون نیز از این قاعده مستثنی نیست.

برایتون هفته جاری با تمدید قرارداد گراهام پاتر به مدت ۲ سال دیگر، دست حمایتی خود را تا سال ۲۰۲۵ پشتوانه وی کرد و این باشگاه علاوه بر در نظر داشتن خریدهای جدید، تعدادی از بازیکنانی را که تحت هدایت پاتر آنقدرها پررنگ نبودند، در فهرست فروش قرار خواهد داد.

علیرضا جهانبخش

مهاجم ایرانی جولای ۲۰۱۸ با قراردادی به ارزش ۱۷ میلیون پوند از آلکمار هلند راهی انگلیس شد؛ او در فصل گذشته تحت هدایت کریس هیوتون در ۲۴ بازی که در لیگ جزیره و جام اتحادیه به میدان رفت گلی به ثمر نرساند و در فصل جاری نیز با هدایت پاتر تنها در دیدار مقابل بریستول روورز در جام اتحادیه به کار گرفته شد.

جهانبخش علاوه بر این در دیدار مقابل لسترسیتی تعویضی بلا استفاده بود. پاتر اغلب در مورد نگرش مثبت جهانبخش در جریان تمرینات به رغم فرصت بازی محدود حرف زده و همواره اخلاق کاری وی را مورد ستایش وافر قرار داده است اما جهانبخش تا اینجای کار فرصت حضور در بازی های لیگ جزیره را پیدا نکرده است.

صحبت هایی در مورد استفاده از وی به عنوان وینگر راست به منظور ایجاد فضای رقابتی برای مارتین مونتایا مطرح شد اما این اتفاق نیز تا اینجای کار رخ نداده است.

این در حالی است که پاتر اکتبر سال جاری در پاسخ به این پرسش که آیا جهانبخش در ژانویه فروخته می شود یا نه، به شکلی دوپهلو گفته بود: جواب شما هم بله و هم نه است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =