۷ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۳۸
کد خبرنگار: 1258
کد خبر: 83572726
۰ نفر

برچسب‌ها

۷ نانوایی متخلف در شهرستان ورامین شناسایی شد

تهران- ایرنا- رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ورامین گفت: هفت واحد نانوایی متخلف با اجرای طرح نظارت بر واحدهای صنفی در این شهرستان شناسایی شد.

حسن میرزایی روز پنجشنبه در حاشیه اجرای این طرح گفت: براساس برنامه تدوین شده و در راستای اجرای مصوبات مربوط به کمیسیون نظارت شهرستان ورامین و به منظورارتقای کیفیت و در جهت حمایت از حقوق مصرف کنندگان، گشت مشترک بازرسی و نظارت از واحدهای صنفی نانوایی توسط اعضای کمیسیون نظارت اجرا شد.

وی افزود: این گشت مشترک با حضور رئیس اداره صنعت، معدن وتجارت، نماینده فرمانداری ورامین در کمیسیون نظارت، نماینده اداره تعزیرات حکومتی و اتاق اصناف، شبکه بهداشت و درمان، اداره اماکن، بازرسان اداره صمت و اصناف برگزار شد و طی آن از ۱۰ واحد صنفی نانوایی در سطح شهرستان بازرسی به‌ عمل آمد.

میرزایی تصریح کرد: در این بازرسیها هفت واحد نانوایی پس از بررسی کیفیت، کمیت به دلیل عدم درج قیمت و رعایت اصول بهداشتی متخلف شناخته شدند که مراتب پس از تشکیل پرونده  جهت سیر مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی شهرستان معرفی شدند.

وی از مردم خواست تا در صورت مشاهده هر گونه تخلف شامل گرانفروشی، کم فروشی، عدم رعایت اصول بهداشتی و … با شماره تلفن ۱۲۴ ستاد خبری تماس حاصل نموده و مراتب را به این اداره منعکس نمایند.

ورامین با ۳۰۰ هزار نفر جمعیت در ۳۵ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =