تیم شاهین برای کسب موفقیت باید در بخش‌های زیادی پیشرفت کند

بوشهر-ایرنا- سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: این تیم باید در بخش‎های زیادی پیشرفت کند و در این راستا تلاش می‎کنیم تا تیم روز به روز شرایط بهتری پیدا کند.

میشو کریستیچوویچ روز پنج‎شنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش با پارس جنوبی جم افزود: اکنون نیز باید خیلی صادق باشیم چراکه با انجام یک کاری بزرگ در بازی خارج از خانه مقابل سایپا به یک امتیاز ارزشمند دست پیدا کردیم.

وی بیان کرد: بعد از بازی با سایپا مشکلی که داشتیم احترام نگذاشتن به شخصیت تیمی بود که بعد از اینکه از تهران برگشتیم در این باره با بازیکنان صحبت و این موضوع را به آنها گوشزد کردیم.

کریستیچوویچ ادامه داد: به بازیکنان گفتم اینجا (شاهین بوشهر) یک باشگاه حرفه‌ای است و شما هم بازیکنان حرفه‌ای هستید و باید قوانین حرفه‌ای را رعایت کنید زیرا مردم بوشهر از ما انجام یک بازی خوب و گرفتن یک نتیجه خوب را انتظار دارند.

وی در ارتباط با شرایط تیمش برای دیدار با پارس جنوبی جم نیز افزود: در بازی فردا میلاد صارمی و امیر حسین موسی‌زاده را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم.

کریستیچوویچ گفت: با این وجود اکنون زمان ناراحتی و گریه کردن از کمبود بازیکن نیست و ما باید با بازیکنانی که داریم برای بازی با پارس آماده شویم.

وی افزود: ما تا نیم‌فصل هر چهار پنج روز یک بار بازی داریم و این مشکل خیلی بزرگ برای ماست زیرا زمان کافی برای تمرین و تغییر عادت بازیکنان ندارم.

کریستیچوویچ یادآورشد: با این وجود اکنون باید از تمام داشته‌های‌ خود استفاده کنیم تا به نتایج خوبی دست پیدا کنیم.

سرمربی تیم فوتبال شاهین بوشهر تصریح کرد: زمانی که وارد بوشهر شدم می‌دانستم که آمار همه چیز را به ضرر ما نشان می‌دهد و شرایط خوبی وجود ندارد اما الان دارم نشان می‌دهم که به بازیکنان اعتماد دارم و نمی‌خواهم راجع به آنها حرف بد بزنم.

کریستیچوویچ افزود: ما الان بهترین بازیکنان دنیا را در اختیار داریم و می‌توانیم ۲ بازیکن جدید نیز جذب کنیم.

وی یادآور شد: البته اکنون بازیکنان باکیفیت بیرون نیستند و ما نمی‌خواهیم بازیکنی بگیریم که فقط او را جذب کرده باشیم و می‌خواهیم بازیکنی به تیم ما اضافه شود که کیفیت تیم را بالا ببرد.

سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر ادامه داد: بنابراین با این بازیکنان باید بهترین حالت را نشان دهیم، اما چنانچه بازیکنی پیدا کنیم که بتواند به تیم ما کمک کند به طور حتم وی را جذب خواهیم کرد.

کریستیچوویچ درباره سابقه مربی‌گری‌اش نیز عنوان کرد: خیلی خوشحالم که در تمام دوران فوتبالی‌ام با مربیان بزرگی کار کردم چراکه من با ایویچ و میلانویچ که مربی رئال بوده است کار کرده‌ام.

وی افزود:  این مربیان بزرگ تفکرات بزرگی را به من یاد داده‌اند ولی فوتبال روز به روز تغییرمی‌کند و نمی‌توان تا آخر یک شکل باشد.

وی عنوان کرد: بیشتر اطلاعات را از ایویچ( سرمربی سابق تیم ملی ایران) یاد گرفته‌ام و یک دیدگاه جدی را به فوتبال ارائه کرد و مربیان بزرگی مانند ونگر و مورینیو به محل تمرین ما می‌آمدند تا از وی یاد بگیرند.

کریستیچوویچ افزود: ایویچ یکی از کارهایی بزرگی که داشت این بود که بازیکنان را در پست‌های ‌شان جای می‌داد و به آنها یاد می‌داد با چه روشی در زمین جابه‌جا شوند و من انتقال در فوتبال و جزئیات زیادی را از وی یاد گرفتم.

وی یادآور شد: قبل از آمدن به اینجا سابقه‌ حضور در لیگ‌های برتر کرواسی و آلبانی و دیگر کشورها را داشته‌ام بعد از آن وینگو بگوویچ به من زنگ زد و از یک تجربه جدید گفت که به مس (رفسنجان) بروم و بعد از آن به شاهین آمدم که مربیان بزرگ شاید نتوانند قبول کنند که با  آمار ۲۲ گل خورده و پنج گل زده به اینجا بیایند.

کریستیچوویچ افزود: من در اینجا کار سختی دارم و این را قبول دارم،اما زمان کافی برای کار کردن با بازیکنان را نداریم.

وی افزود: من جادوگر نیستم و وقتی به بوشهر آمدم هیچ قولی ندادم و فقط قول آماده شدن برای بازی‌ها را داده‌ام.

وی افزود: هواداران بوشهری خیلی عالی هستند و امیدوارم مثل بازی قبل ما را حمایت کنند تا به نتیجه مورد دلخواه آنها دست پیدا کنیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =