۷ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۰۶
کد خبرنگار: 2243
کد خبر: 83572666
۰ نفر

برچسب‌ها

قاچاقچی مواد مخدر در فردیس دستگیر شد

کرج - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان فردیس اعلام کرد: با دستگیری یک قاچاقچی مواد مخدر در این شهرستان ۳۸ کیلوگرم تریک کشف و ضبط شد.

سرهنگ بیژن جنتی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان فردیس در راستای مبارزه هدفمند با توزیع کنندگان مواد مخدر با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی فردی شد که در امر خرید و فروش مواد مخدر فعالیت گسترده داشته و به تازگی مقادیر قابل توجهی تریاک را از استان های شرقی کشور خریداری کرده و قصد انتقال آن را به مخفیگاه خود در شهرستان فردیس داشت.

وی اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز خودروی پژو ۴۰۵ متهم را در شهر فردیس شناسایی و پس از تعقیب و مراقبت خودرو مخفیگاه وی را شناسایی کردند که با هماهنگی مقام قضایی به مکان موردنظر اعزام و در یک عملیات غافلگیرانه موفق به دستگیری نامبرده شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان فردیس گفت: ماموران در بازرسی از خودروی متهم مقدار۳۸ کیلوگرم تریاک کشف کردند و بهه مراه متهم دستگیر شده جهت سیرمراحل قانونی تحویل مراجع قضایی دادند.

سرهنگ جنتی از مردم خواست تا در صورت مشاهده توزیع کنندگان مواد مخدر خرده فروشان و یا معتادان متجاهر موارد را از طریق تماس با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ به ماموران اطلاع دهند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =