مانور ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات مجلس در ورامین برگزار شد

تهران- ایرنا- مانور آمادگی عوامل اجرایی کمیته ثبت‌نام از داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شرق استان تهران امروز (پنجشنبه) در فرمانداری ورامین برگزار شد.

فرماندار ورامین در این مراسم با تأکید بر لزوم عمل به قانون در تمامی مراحل انتخابات گفت: تمامی امکانات این شهرستان به منظور اجرای مراحل مختلف انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در آماده باش کامل است.

حسین کاغذلو اظهار داشت: نظام مقدس جمهوری اسلامی که بر اساس خواست و اراده مردم شکل گرفته، با برگزاری انتخابات متعدد، مردم سالاری دینی را به عینیت نمایان کرده است.

وی تصریح کرد:حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، از یک نماینده برخوردار است که به منظور ایجاد هماهنگی، جلسات متعددی بین مسئولان هر سه شهرستان برگزار شده تا با وحدت رویه زمینه اجرای قانونمند مراحل مختلف انتخابات فراهم شود.

کاغذلو بیان کرد: در مانور ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، کاربران به صورت فرضی نسبت به اجرای مراحل مختلف ثبت نام از مراجعان شامل استعلام ثبت احوال، ثبت مشخصات فردی و دیگر مراحل اقدام کردند که تمامی این مراحل با موفقیت کامل اجرا شد.

وی ادامه داد: دوره قبل انتخابات مجلس شورای اسلامی، ۴۰ نفر با حضور در ستاد انتخابات حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک، آمادگی خود را برای شرکت در این انتخابات اعلام کردند و پیش‌بینی می‌شود که تعداد بیشتری نسبت به قبل، ثبت نام خود را تکمیل کنند.

فرماندار ورامین افزود: در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، ۱۷۶ صندوق اخذ رأی در شهرستان ورامین پیش‌بینی شده بود که بر اساس دستورالعمل‌های ستاد انتخابات کشور و استانداری تهران و بر حسب ضرورت، امکان افزایش تعداد شعب به منظور رفاه و آسایش مردم پیش بینی شده است.

شهرستان‌های ورامین، قرچک و پیشوا با بیش از ۷۰۰ هزار نفر جمعیت در ۳۰ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

ثبت‌نام از داوطلبان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از روز یکشنبه دهم آذرماه به مدت یک هفته انجام می‌شود.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و نخستین میاندوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری، روز دوم اسفند برگزار می‌شود.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =