پاسخ به پرسش‌های مربوط به کمک معیشتی در روی خط اقتصاد

تهران- ایرنا- برنامه تخصصی روی خط اقتصاد با حضور حسین میرزایی سخنگوی ستاد مشمولان کمک معیشتی دولت و دیگر مسئولان ضمن گفتگوی مستقیم با مردم به پرسش‌های آنها در این زمینه پاسخ خواهد داد و به شکل زنده از آنتن شبکه رادیویی اقتصاد پخش می شود.

با توجه به اینکه طی یک هفته اخیر مخاطبان رادیو اقتصاد پیام های متعددی در خصوص نحوه دریافت کمک معیشتی به این شبکه رادیویی ارسال کرده اند، دست اندرکاران این شبکه روز پنجشنبه (هفتم آذرماه) در برنامه روی خط اقتصاد به صورت ویژه میزبان آقای حسین میرزایی سخنگوی ستاد مشمولان کمک معیشتی دولت خواهند بود تا پاسخ های مخاطبان رادیو اقتصاد را از این مقام دولتی دریافت کنند.

وحید موسوی تهیه کننده برنامه روی خط اقتصاد در خصوص رویکرد این برنامه گفت: در برنامه روز دوشنبه این هفته روی خط اقتصاد، با توجه به سوالات فراوانی که مخاطبان رادیو اقتصاد داشتند، با تشکیل اتاق فکر در این شبکه و با موافقت آقای دکتر اسماعیلی مدیر شبکه رادیویی اقتصاد، تصمیم گرفته شد روز پنجشنبه ۷ آذر، ساعت ۱۹ تا ۲۰ به صورت ویژه پیام های مخاطبان با حضور مسئول این حوزه بررسی شود.

بر اساس این گزارش و به نقل از روابط عمومی شبکه رادیویی اقتصاد، مخاطبان رادیو اقتصاد می توانند از طریق شماره پیامکی ۳۰۰۰۰۳۶۳۷ پیام های خود را ارسال کنند.

روی خط اقتصاد، روز پنجشنبه (هفتم آذرماه) با اجرای ناصر خیرخواه و همراهی نرگس تقوی به عنوان دستیار تهیه روی موج اف ام ردیف ۹۸ مگاهرتز از شبکه رادیویی اقتصاد پخش می شود.

۱۸۳۴

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =