استاندار چهارمحال و بختیاری: قهرمانان واقعی ایثارگران هستند

شهرکرد- ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری با تقدیر از ورزشکارانی که در میادین ملی و بین‌المللی حایز مدال شدند، گفت: هم اذعان دارند که قهرمانان واقعی ایثارگران هستند.

اقبال عباسی روز پنجشنبه در آیین تجلیل از ورزشکاران مدال‌آور چهارمحال و بختیاری در فرهنگسرای شهرکرد افزود:یاد و خاطره شهدا و ایثارگران فرصتی است تا به نسل جوان اعلام شود که ایثارگران مهمترین قهرمانان همه نسل‌ها هستند.

وی تصریح کرد: ایثارگران از جان و مال خود گذشتند تا کشور ایران و مردم در امنیت و آسایش زندگی کنند و ورزشکاران بتوانند با خیال آسوده در مسابقات جهانی برای ایران افتخار آفرینی کنند.

عباسی، با گرامیداشت یاد و خاطره همه دلاورمردان و پهلوانان ورزشی گفت: غلامرضا تختی کشتی‌گیر جهان‌پهلوان ایران یک ایثارگر در حوزه ورزش بود و زمانی که متوجه شد زانوی حریف آسیب‌دیده است از گرفتن پای آسیب‌دیده حریف خودداری کرد و نشان داد که پهلوانی با روحیه ایثارگری همراه است.

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: حضور قهرمان در عرصه اجتماعی به عنوان یک الگو است و قهرمانان هستند که الگو و اسوه اند و باید روحیه پهلوانی را در کنار قهرمانی داشته باشند.

عباسی تاکید کرد: رسیدن به مدال در عرصه ورزش بدون برنامه و تلاش و تمرین امکان‌پذیر نیست و هر ورزشکاری این ۳ مولفه را داشته باشد می‌تواند به مدال برسد که ورزشکاران ایران همواره با برنامه‌ریزی و همت به مدال دست یافته‌اند.

عباسی، به مساله اعتراضات اخیر کشور در خصوص افزایش قیمت بنزین نیز گریزی زد و گفت: مردم چهارمحال و بختیاری در مسائل اخیر کشور نجابت و صبوری خود را به خوبی نشان دادند و هرگز اجازه ندادند، فرصت طلبان سوء استفاده کنند و هیچ بانک و ساختمان و معابر آسیب ندید و با حضور در راهپیمایی اعلام انزجار از اغتشاشگران، همت و شجاعت خود را نشان دادند.

به گزارش ایرنا، آیین تجلیل از ورزشکاران مدال‌آور چهارمحال و بختیاری روز پنجشنبه در فرهنگسرای شهرکرد برگزار شد.

ورزشکاران این استان در طول سال ۹۷ در مسابقات ملی و بین‌المللی یک هزار و ۳۸۵ مدال را کسب کردند.

از این استان بهنام یخچالی، محمد جمشیدی، رسول مظفری موفق به کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ با همراه تیم ملی بسکتبال ایران شده‌اند.

سجاد مرادی، محمد ارزنده، محمد صمیمی، محمود صمیمی،محمد ارزنده، نسرین فرهادی و تعدادی دیگر از ورزشکاران استان در دوره‌های گذشته المپیک و بازی‌های آسیایی حضور داشتند. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =