۱۰ واحد مسکونی به سیل‌زدگان همدان تحویل شد
عکس آرشیوی است.

همدان- ایرنا- در حاشیه همایش ۱۰ هزار نفری بسیجیان همدان و با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و استاندار همدان، کلید ۱۰ واحد مسکونی به سیل‌زدگان این استان تحویل شد.

رییس سازمان بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان روز پنجشنبه در حاشیه این آیین به خبرنگار ایرنا گفت: پس از بروز سیلاب فرودین امسال، ساخت و بهسازی ۵۰۰ واحد آسیب دیده از سیل به بسیج سازندگی محول شد. 

سرهنگ پاسدار علی قراباغی افزود: از این تعداد ۱۸۷ واحد احداثی بود که تاکنون ۱۰۰ واحد تکمیل و مابقی تا پایان آذرماه به بهره‌برداری می‌رسند. 

وی ادامه داد: در این گردهمایی در حضور سردار سرلشکر حسین سلامی به مالکان ۱۰ واحد آسیب دیده از سیلاب فرودین ماه کلید تحویل داده شد.

رییس سازمان بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین استان همدان اظهار داشت: ۴۰ میلیون تومان تسهیلات به هر واحد آسیب دیده از سوی دولت پرداخت شده‌است.

سرهنگ پاسدار قراباغی ادامه داد: همچنین ۱۰ میلبون تومان وام بلاعوض و ۱۰ میلیون وام از سوی نهادهای حمایتی به مالکان منازل آسیب دیده پرداخت شد. 

وی ادامه داد: بسیج سازندگی سپاه استان همدان نیز برای هر نفر بین ۱۲ تا ۱۵ میلبون تومان هزینه کرد و علاوه بر این از توان تیم‌های جهادی برای ساخت این واحدها بهره گرفته شده‌است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =