رییس خانه احزاب ایران: فرهنگ کار حزبی باید تغییر کند

زاهدان- ایرنا- رییس خانه احزاب ایران گفت: فرهنگ کار حزبی باید تغییر کند و فعالیت احزاب نباید فصلی بلکه همواره تداوم داشته باشد.

عبدالحسین روح الامینی روز پنجشنبه در نشست انتخابات شورای مرکزی دفتر نمایندگی خانه احزاب سیستان و بلوچستان اظهار داشت: خانه احزاب اقلیت و اکثریت ندارد و براساس تعامل و تبادل افکار سه جریان برگزار می‌شود و ساختار فراکسیونی است.

وی گفت: احزاب به دلیل اینکه قدمت زیادی در ایران ندارند همچنان ضعیف هستند و باید به دنبال تقویت آنها بود.

رییس خانه احزاب ایران افزود: احزاب باید به رسالت خود که همان فصل مشترک وحدت ملی، امنیت ملی، مصالح ملی و هرچه همه افراد به آن اعتقاد دارند راه پیدا کنند.

وی بیان کرد: توانمندی و مرزبانی این منطقه از هزاران سال قبل با کمک شیعه و سنی، فارس و بلوچ در کنار یکدیگر حفظ شده و با وجود گذشت بیش از ۴۰ سال از انقلاب توانستیم گام اول را به خوبی برداریم و باید در گام دوم نیز با وجود دشمنی‌های فراوان که انسانیت را نشانه گرفته و سعی در ریشه‌کنی این نظام و انقلاب دارند مواظب باشیم و در این راه نخبگان و احزاب باید یاری‌دهنده باشند.

روح الامینی ادامه داد: عناصر هویتی ما به خوبی در سند ۱۴۰۰ دیده شده و اگر سیستان و بلوچستان بخواهد موفق باشد باید در زمینه ایرانی، اسلامی و هویتی فعالیت کند.

وی گفت: جمهوری اسلامی ایران مستقل است و در سفارت انگلیس و آمریکا نمی‌توانند برای این کشور تصمیم‌گیری کنند.

به گزارش ایرنا رئیس خانه احزاب ایران به منظور افتتاح خانه احزاب سیستان و بلوچستان در زاهدان به این استان سفر کرده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =