۲ هزار نفر در خمین برگزاری انتخابات خانه ملت را برعهده دارند

خمین - ایرنا - فرماندار خمین گفت: ۲ هزارنفر در این شهرستان کار برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را برعهده دارند و همکاری تنگاتنگ و برنامه‌محور در این راستا صورت گرفته است.

«احمد طهرانی» روز پنجشنبه در عملیات تمرینی ثبت‌نام نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی خمین در جمع اصحاب رسانه افزود: به‌طور میانگین در هر شعبه رای‌گیری  این شهرستان ۲۰ نفر حضور دارند.
 وی ادامه داد: ثبت‌نام از نامزدهای این دوره از انتخابات خانه ملت دهم آذرماه کلید می‌خورد و امادگی لازم برای آغاز رسمی فعالیت انتخابات در خمین وجود دارد.
فرماندار خمین با اشاره به اینکه هیات اجرایی، بازرسی و نظارت در شهرستان تشکیل شده است، ادامه داد: با توجه به شمار شعبه های رای‌گیری در سال‌های گذشته در خمین پیش‌بینی می شود امسال در ۱۰۵ شعبه  خدمات ارایه شود.
طهرانی اظهار داشت: فرمانداری خمین آمادگی کامل برای برگزاری انتخابات سالم و حداکثری را دارد و از آرای مردم با نظارت کامل صیانت می‌کند.
وی گفت: از تمام کسانی که توانایی حضور در عرصه رقابت‌های انتخاباتی مجلس شورای اسلامی را دارند دعوت می‌شود در فرصت ثبت‌نام به‌طور رسمی در عرصه حضور یابند.
فرماندار خمین تاکید کرد: مشارکت تمام احزاب سیاسی و اقشار مختلف مردم سبب ایجاد شورو رقابتی شدن انتخابات می‌شود.
یازدهمین دوره انتخابات  مجلس شورای اسلامی ۲ اسفند سال جاری برگزار می‌شود.
خمین با جمعیت ۱۰۵ هزار نفر ی یک کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی دارد.
 
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =