۷ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۳۰
کد خبرنگار: 962
کد خبر: 83572418
۰ نفر

برچسب‌ها

جدیدترین فناوری‌های دندانپزشکی دنیا در ایران

کرمان - ایرنا - رییس انجمن اندودنتیکس‌های ایران گفت: جدیدترین روش ها و تکنولوژی‌های دنیا برای درمان ریشه دندان امروز به کشور وارد شده و در این زمینه ویژگی خاص این انجمن در ارائه آموزش‌ها به نسل جدید است.

عباسعلی خادمی روز پنجشنبه در چهارمین سمپوزیوم انجمن اندودنتیکس‌های(متخصصان ریشه دندان) ایران در کرمان افزود: نسل جوان متخصصان ریشه دندان امروز فرهیخته، محقق و فنی برای درمان ریشه هستند و در این زمینه نیازی به خارج از کشور وجود ندارد.

وی با بیان اینکه خدمات انجمن اندودنتیکس به مردم و بیماران خدماتی پرزحمت با تعرفه پایین است گفت: این انجمن تاکنون ۱۸ همایش علمی و ۴۰ سمپوزیوم ملی را اجرا کرده و امروز تعداد سه شعبه در استان‌های خراسان، اصفهان و آذربایجان شرقی دارد.

رییس انجمن اندودنتیکس‌های ایران گفت: فعالیت انجمن اندودنتیکس از ۲۵ سال پیش در مشهد آغاز شد و جزو انجمن‌های پیشگام در این حوزه هستیم.

وی تصریح کرد: مرحله بعدی همایش علمی انجمن اندودنتیکس‌ در مردادماه سال آینده در محل هتل المپیک تهران و میزبان سمپوزیوم بعدی شهر تبریز است.

عضو هیات علمی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان و دبیر چهارمین سمپوزیوم انجمن اندودنتیکس‌های(متخصصان ریشه دندان) هم گفت: ۱۰ کارگاه تخصصی و عمومی برای آموزش دندانپزشکان عمومی و متخصص تاکنون برگزار شده است.

مسعود پریوخ افزود: انجمن اندودنتیکس‌ توسط یک خیر در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان پایه‌گذاری شده است.

چهارمین سمپوزیوم انجمن اندودنتیکس‌های(متخصصان ریشه دندان) ایران روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری در محل هتل پارس کرمان در حال برگزاری است و همچنین کارگاه‌های آموزشی پیشرفته دندانپزشکی با حضور اساتید و محققان برجسته داخلی و بین‌المللی روزهای پنجم و ششم آذرماه برگزار شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =