پروژه‌های محرومیت‌زدایی بسیج در خلخال افتتاح شد

اردبیل _ ایرنا _ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه خلخال گفت: هم‌زمان با آخرین روز از هفته بسیج چند طرح و پروژه محرومیت‌زدایی در مناطق محروم روستایی این شهرستان به بهره‌برداری رسید.

سرهنگ جهانبخش عطایی روز پنجشنبه در آیین افتتاح این طرح ها در بخش شاهرود خلخال به خبرنگار ایرنا افزود: امسال ۲۱ طرح و پروژه عمرانی محرومیت‌زدایی در این شهرستان اجرا شد.

وی با اشاره به افتتاح یک واحد خانه محرومین در روستای لرد از توابع بخش شاهرود اظهارداشت: بسیج سازندگی برای پروژه‌های محرومیت‌زدایی در مناطق محروم و دورافتاده روستایی این شهرستان بیش از  ۱۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه کرده است.

او با اشاره به تلاش‌های نیروی مقاومت بسیج سپاه در عرصه‌های مختلف سازندگی، محرومیت‌زدایی و عمران و آبادانی مناطق محروم روستایی منطقه گفت: علاوه بر اجرای ۲۱ طرح و پروژه عمرانی محرومیت زدایی در مناطق مختلف این شهرستان بسیج در اجرای ۲ پل و سنگ‌فرش معابر در روستای تیل با دهیاری این روستا مشارکت کرده و در اجرای یک دهنه پل در روستای طولش از توابع بخش مرکزی این شهرستان نیز به بنیاد مسکن این شهرستان کمک کرده است.

او افزود: بسیج امسال اقدام به احداث چهار باب خانه محرومان در مناطق مختلف این شهرستان کرده که یک واحد از آنها پیش از این بهره‌برداری شده،۲ واحد در هفته بسیج افتتاح و یک واحد نیز در دهه فجر امسال مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه خلخال همچنین با حضور در جمع اهالی لرد و در مسجد جامع این روستا از تلاش بسیج سازندگی برای محرومیت زدایی از چهره مناطق محروم روستایی خبر داد و گفت: مشارکت خیرین در اجرای این طرح ها کمک حال بسیج است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =