سامانه سپند مرجع شناسایی سهمیه سوخت سرویس‌های مدارس کرمان اعلام شد

کرمان - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان گفت: سامانه سپند تنها مرجع شناسایی و تخصیص سوخت به سرویس‌های مدارس و دیگر حوزه های کاری مرتبط است.

به گزارش  ایرنا ، سیدمصطفی آیت‌اللهی‌موسوی شامگاه چهارشنبه  در نشست ستاد پایش سامانه‌های حمل و نقل شهری به منظور بررسی نامه‌های ارسالی از فرمانداری‌ها و درخواست‌های سازمان‌ها جهت ساماندهی سوخت با اشاره به راه‌اندازی سامانه "سپند" جهت کنترل و پایش سرویس‌های مدارس عنوان کرد: تنها مرجع شناسایی و تخصیص سوخت به سرویس‌ها این پایگاه است.

وی همچنین با توجه به نامه‌های ارسالی بر پیگیری شرکت نفت جهت حل مشکل قضایی  و بازگشایی چهار جایگاه  CNG تعطیل شده تاکید کرد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان، پیگیری دریافت تجهیزات برای دوگانه سوز کردن سرویس‌های مدارس را ضروری دانست و ادامه داد: سوخت گلخانه‌ها با ثبت‌نام در سامانه و تایید جهاد کشاورزی تأمین می‌شود.
آیت‌اللهی موسوی تصریح کرد: نامه‌های ارسالی از جلسات ستاد سوخت شهرستان‌ها که توسط فرمانداری‌ها پایش شده صورت جلسه شده و به تهران منتقل می‌شود.
وی با اشاره بر ازدحام شعبه شهید صدوقی جهت حذف رمز کارت از مدیران این شرکت خواست ساعت کاری و تعداد افراد پاسخگو را تا حل مشکل افزایش دهند.

براساس این گزارش  اصلاح قیمت بنزین موجب شده که سرویس های مدارس شهر کرمان و دیگر شهرهای این استان برای سرویس دهی به آموزش و پرورش و خانواده ها با مشکل مواجه شوند .

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha