سند تحول بنیادین آموزش و پرورش بروجن رونمایی شد

شهرکرد- ایرنا- فرماندار بروجن از رونمایی سند تحول بنیادین آموزش و پرورش در این شهرستان خبر داد و گفت: این سند با نگاه برنامه‌ریزی و کیفیت‌بخشی آموزشی در فرآیند تعلیم و تربیت تنظیم شده است..

مسعود ملکی شامگاه چهارشنبه در نشست با اعضای شورای آموزش و پرورش و کارشناسان این اداره در شهرستان بروجن تاکید کرد: سند تحول بنیادین اقدامی بزرگ و ارزشمند در وزارت آموزش و پرورش است و هدایت دانش‌آموزان به سوی حیات طیبه مهمترین هدف تهیه و اجرای این سند در آموزش و پرورش است.
وی بیان داشت: دستیابی به پیشرفت و توسعه نیازمند حرکت بر پایه ‌یک برنامه دقیق و مشخص است و اجرای این سند زمینه اعتلای آموزش‌ و پرورش را فراهم می‌کند.
وی گفت: تأمین و تربیت نیروی انسانی ماهر به جامعه از رسالت های اصلی آموزش و پرورش است.
ملکی افزود: بهبود فضاهای آموزشی و ارتقای کیفی تحصیلی دانش آموزان به صورت مستمر در دستورکار مسئولان آموزش و پرورش در سطح ملی، استانی و شهرستانی باشد.
وی آموزش و پرورش را مهمترین نهاد تعلیم و تربیت در کشور اعلام و تصریح کرد: ایجاد تحول در برنامه های آموزش و پرورش نیاز به همکاری، همراهی و حمایت تمامی دستگاه های اجرایی دارد.
به گزارش ایرنا، سند تحول بنیادین آموزش و پرورش در سطح ملی تهیه و تدوین شده است که برش استانی این سند 13 آبان امسال در هفتمین شورای آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری در سال جاری تبیین شد.
چهارمحال و بختیاری بیش از ۲۰۶ هزار دانش آموز در افزون بر 2 هزار ۴۰۰ مدرسه دارد.
بروجن در 60 کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =