معاون وزیر ورزش: ۵۵ درصد از منابع فدراسیون‌ها پرداخت شد

تهران- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان گفت: با وجود اینکه تنها ۳۴ درصد از منابع امسال را دریافت کرده‌ایم اما ۵۵ درصد از بودجه فدراسیون‌های ورزشی را پرداخت کرده‌ایم.

ژاله فرامرزیان بعدازظهر امروز و در نشست مسعود سلطانی‌فر با روسای فدراسیون ها با اعلام این مطلب افزود: شرایط بودجه امسال بسیار متفاوت از سال‌های قبل است و تاکنون کمتر از ۳۴ درصد از منابع را دریافت کرده‌ایم اما به خاطر قولی که به فدراسیون‌ها داده بودیم ۵۳ و نیم درصد پرداخت کرده‌ایم که با احتساب رقم ۲۷ صدم درصد از مالیات بر ارزش افزوده به حدود ۵۵ درصد می‌رسد.

وی ادامه داد: درج اطلاعات فدراسیون‌ها در سامانه معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش الزام قانونی است و همه نهادهای عمومی غیر دولتی از جمله فدراسیون‌های ورزشی نیز شامل این قانون می‌شوند. قوانین اداری و مالی به خصوص در مورد مناقصات بسیار دقیق است و باید گزارش‌های مالی هر سه ماه یک بار به ما ارائه شود.

فرامرزیان اظهار داشت: در مجامع عمومی فدراسیون‌ها، گزارش‌های مالی باید به صورت کامل ارائه شوند تا نهادهای نظارتی بدون ایراد و مشکل کار خود را انجام دهند.

در پایان این نشست وزیر ورزش و جوانان از محمدرضا داورزنی معاون سابق ورزش قهرمانی و رییس کنونی فدراسیون والیبال تقدیر کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =