بسیج بازوی توانمند انقلاب اسلامی در گذرگاه‎های حساس است

خرم‎آباد - ایرنا - رئیس‌کل دادگستری لرستان گفت: بسیج در ۴۰ سال گذشته همواره بازوی توانمند و موثری در گذرگاه‎های حساس برای انقلاب اسلامی است.

به گزارش ایرنا، محمد رزم روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران باگرامیداشت سالروز تاسیس بسیج افزود: بنا به فرموده مقام معظم رهبری مدظله العالی تا بسیج هست، جمهوری اسلامی از سوی دشمنان تهدید نخواهد شد.

وی  افزود: امام خمینی(ره) با صدور فرمان تشکیل بسیج زمینه‌ای فراهم آورد که هر زمان انقلاب نیازمند کمک و یاری بود بتوان از این ظرفیت بزرگ و مردمی استفاده کرد .

رئیس کل دادگستری لرستان اظهار داشت: در شرایط کنونی دیگر بسیج یک نهاد و لشکر نظامی نیست بلکه یک نهاد مقدس اجتماعی با ابعاد متعدد است که صرفا برای دفاع در برابر دشمنان نیست و ضمن حضور در صحنه های مختلف، پاسخگوی نیاز های اساسی جامعه بوده و در قانون، ماموریت های ارزشمندی دارد.

رزم ادامه داد: عمر ۴۰ ساله بسیج پر از افتخاراتی است که نمونه بارز آن را می‌توان در دوران دفاع مقدس و نقشی که بسیج در پیروزی در برابر دشمن ایفا کرد مشاهده نمود.  

وی بیان کرد: بزرگترین سرمایه‌ای که هر کشور می تواند داشته باشد پشتیبانی مردم آن در برهه های حساس است که در کشور ما بسیج این زمینه را به درستی فراهم کرده و توانسته پاسدار ارزش ها و آرمان ها وهمچنین دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران باشد.  

رئیس کل دادگستری لرستان یادآور شد: مردمی بودن بسیج بزگترین سرمایه آن است و در حقیقت بسیج از بزرگترین داشته‌های نظام جمهوری اسلامی است که با درایت امام راحل(ره) به وجود آمد.  

رزم تصریح کرد: همانطور که بسیج در دوران دفاع مقدس در دفاع از مرز و بوم ایران اسلامی درخشید امروز نیز در عرصه های اقتصادی، سازندگی و محرومیت زدایی شاهد نقش آفرینی بسیج هستیم و امیدواریم این درخشش همواره بیش از پیش باشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =