یازدهمین نمایشگاه الکامپ در مازندران برگزار می‌شود

ساری - ایرنا - مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران از برگزاری یازدهمین نمایشگاه الکامپ (الکترونیک و کامپیوتر ) و پنجمین نمایشگاه فن بازار ( دستاوردهای پژوهشی و شرکت های دانش بنیان ) آذرماه امسال در این استان خبر داد.

مهدی گلچوب روز چهارشنبه  به خبرنگار ایرنا گفت: این نمایشگاه از تاریخ ۱۹ تا ۲۲ آذرماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان مازندران واقع در قائمشهر برپا می شود.

وی با اشاره به برگزاری این نمایشگاه در سه بخش ، ادامه داد: سخت افزار و نرم افزار ، شرکت های دانش بنیان و استارت آپ های حوزه ای تی و ای سی تی و فعالیت نهادهای دولتی ، بانک ها در حوزه ای تی و ای سی تی بخش های این نمایشگاه است که حوزه شرکت های دانش بنیان بیشترین فضا برای عرضه و نمایش دستاوردهای خود را در این بخش به خود اختصاص داده اند.

مدیر کل امور اقتصادی استانداری مازندران گفت: ۲ سالن این مجموعه نمایشگاهی برای عرضه تولیدات شرکت ها در نظر گرفته شد که یک سالن به وسعت یک هزار و ۵۰۰ متر مربع تنها به حوزه شرکت های دانش بنیان اختصاص دارد.

وی همچنین از حضور شرکت های کشوری حوزه الکترونیک و کامپیوتر در این نمایشگاه خبر داد و افزود: تاکنون شرکت هایی از استان های تهران ، اصفهان و خراسان رضوی برای حضور در این نمایشگاه اعلام آمادگی کردند. 

گلچوب برگزاری این نمایشگاه را گامی برای معرفی آخرین دستاوردهای حوزه ای تی و ای سی تی برشمرد و ادامه داد : فراهم شدن زمینه بازاریابی مناسب و تبلیغات هدفمند برای شرکت ها از دیگر اهداف برگزاری این گونه نمایشگاه ها است .

وی برگزاری کارگاه های تخصصی و آموزشی مرتب با حوزه آی سی تی و ای تی ، آشنایی با نحوه ورود به این صنعت و چگونگی بازاریابی را از برنامه های جانبی این نمایشگاه عنوان کرد .

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha