برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد شهید با بررسی ۵۴۱ پرونده جانبازان

تهران - ایرنا - مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت:‌ کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران در استان‌های زنجان و آذربایجان غربی با دعوت از ۶۲۴ جانباز و متقاضی و بررسی ۵۴۱ پر ونده برگزار شد.

به گزارش روز چهارشنبه «ایثار»، حمیدرضا حبیب الهی با اشاره به برگزاری کمیسیون پزشکی حق پرستاری در استان آذربایجان غربی گفت: این کمیسیون با حضور ۵ نفر پزشک متخصص، یک دبیر و دو کارشناس کمیسیون پزشکی تشکیل شد.
وی ادامه داد: در این کمیسیون از مجموع ۴۲۴ نفر از مدعوین، ۳۹۴ نفر از جانبازان و متقاضیان در جلسات کمیسیون حضور یافتند و مورد معاینه و ارزیابی تیم تخصصی قرار گرفتند و ۳۱۵ نفر از متقاضیان مشمول دریافت حق پرستاری و ۷۷ نفر نیز ضمن تأیید حق پرستاری، افزایش درصد داشتند.

بررسی ۱۴۷ پرونده جانبازان در زنجان 
مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص بررسی کمیسیون پزشکی افزایش درصد جانبازی استان زنجان، گفت: این کمیسیون با اعزام ۷ نفر پزشک متخصص، یک دبیر و دو کارشناس کمیسیون پزشکی تشکیل شد.
وی افزود: در این کمیسیون از مجموع ۲۰۰ نفر از مدعوین، ۱۴۷ نفر از جانبازان و متقاضیان در جلسات کمیسیون حضور یافتند و مورد معاینه و ارزیابی تیم تخصصی قرار گرفتند و پس از بررسی ۲۰ نفر مشمول افزایش درصد جانبازی و ۱۷ نفر مشمول افزایش حق پرستاری شدند، همچنین ۳۰۹ پرونده حق پرستاری خانواده شهدا نیز در استان زنجان بررسی شد که ۲۲۹ نفر مشمول دریافت حق پرستاری شدند.

ماهنامه «شاهد جوان» بنیاد شهید منتشر شد

در تازه‌ترین شماره ماهنامه «شاهد جوان»، مطالبی مانند «توصیه‌های راهبردی رهبر معظم انقلاب»، «دلاور جویبار»، «ورزش رزمی تمرینی برای صبر و استقامت»، «این سیب هم برای تو»، «مساجد پرظرفیت دنیا را بشناسید»، «رنگ زندگی باید خدایی باشد»، «هیئت هنر، پاتوقی برای اهالی فرهنگ، هنر و رسانه»، «اولین‌های دفاع مقدس»، «اولین جوان تعمیرگاه جبهه شدم»، «تا دندان‌ مسلح»، «پرونده‌ای مفصل و جامع برای حضور در مراسم بهترین عالم»، «از ازل تا ابد»، «آنچه بر مولایمان گذشت»، «همه‌چیز را از پدر و مادرم دارم»، «قطعه‌ای از بهشت»، «کنار قدم‌های جابر»، «جنون مصرف»، «محبت اهل‌بیت بزرگ‌ترین سرمایه زندگی من»، «برویم تهران پسرم تنهاست»، «روزی به احترام شعر فارسی»، «نخستین سکونت‌گاه انسان»، «نگاهی به فیلم سرخپوست»، «هارد آدمیزاد»، «کنجد نبین چه ریزه» و «در دنیای پول‌های دیجیتال چه خبر است»، آورده شده است.
یکی از مصاحبه‌های این ماهنامه با عنوان «محبت اهل‌بیت بزرگ‌ترین سرمایه زندگی من» با «حسن روح‌الامینی» خالق اثر پرآوازه شهید «محسن حججی» است.
لازم به ذکر است این دو شماره از ماهنامه «شاهد جوان» به صاحب‌امتیازی بنیاد شهید و امور ایثارگران، مدیرمسئولی «رحیم نریمانی» و شورای سردبیری «شاکر واثقی» و «سیده فاطمه رضایی نودهی» منتشرشده است.
گفتنی است علاقمندان برای مشاهده آنلاین و دریافت رایگان این مجله می‌توانند به سامانه شاهد الکترونیک به نشانی mag.navideshahed.com مراجعه و یا با شماره ۸۸۸۲۳۵۸۴، امور مشترکین مجلات شاهد تماس حاصل کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =