پیروانی: در پرسپولیس چند دستگی وجود ندارد

تهران- ایرنا- مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت:‌ متاسفانه برخی قصد دارند به پرسپولیس ضربه بزنند چرا که هیچ چند دستگی در تیم ما وجود ندارد.

افشین پیروانی در مورد مشکلات در پرسپولیسش و چند دستگی در این تیم گفت:‌ این که در تیم پرسپولیس مشکلات داخلی یا گروه‌بندی وجود داشته باشد، یک توهم است. در این فصل هر بار که احساس شد تیم ما در حال بهبود شرایط است، یک داستان به وجود آوردند. آنچه در مورد این مسائل مطرح می‌شود، در شأن هیچ یک از بازیکنان ما نیست. شخصیت پرسپولیس و بازیکنانش فراتر از این حرف‌ها است.

وی با اشاره به برتری برابر صنعت نفت آبادان در جام حذفی افزود: شرایط تیم خیلی خوب است. توانستیم نفت آبادان را شکست دهیم. مشکلاتی از این قبیل هم که بعضی تلاش در القای آن به افکار عمومی دارند، در پرسپولیس وجود ندارد. بازیکنان خیلی خوبی داریم که هر یک از آنها می‌توانند در هر بازی در ترکیب اصلی باشند. بازیکنانی هستند که دیگر تیم‌های لیگ برتری خواهان در اختیار داشتن آنها هستند. این بازیکنان به قدری حرفه‌ای و باشرافت هستند که چنین وصله‌هایی هیچگاه به آنها نمی‌چسبد و اگر غیر از این بود نمی‌توانستند سه سال پیاپی قهرمان فوتبال ایران باشند و این همه افتخار برای پرسپولیس و هواداران به ارمغان بیاورند.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: این حرف‌هایی که می‌سازند، شیطنت است وگرنه این بازیکنان در سخت‌ترین شرایط، از مشکلات مالی گرفته تا محرومیت‌های بزرگ، دست از تلاش نکشیدند. این قهرمانی‌ها بدون همدلی و کوشش فراوان به دست نمی‌آمد و حالا همان بازیکنان با همان ویژگی‌ها هرکاری می‌کنند تا تیم نتیجه بگیرد و می‌خواهند هواداران نیز همانگونه پشت سر تیم خودشان باشند که در این سال‌ها شاهد بودیم.

پیروانی عنوان کرد: از هواداران و رسانه‌ها می‌خواهیم که به چنین حاشیه‌سازی‌هایی توجه نکنند. بازیکن پرسپولیس به طور حتم کاری نمی‌کند که برای خودش و تیمش بد شود. تیم در حال نتیجه گرفتن است و در حال حاضر هیچ خواسته‌ای بالاتر از این برای تیم وجود ندارد که می‌خواهند جایگاه خودشان را پس بگیرند.

وی اضافه کرد: در حال حاضر فضای خوبی در تیم داریم. تمام تیم مصمم هستند و این میل به قدری در آنها شدید است که حتی از مشکلات خودشان غافل شده‌اند و همه می‌بینند که حاشیه‌های ما به هیچ وجه به اندازه تیم‌های دیگر نبوده است. من از زمانی که دوباره به تیم برگشتم، به طور کامل شاهد این مسائل بودم و به شخصه از بازیکنان تیم بابت تمام زحماتی که برای تیم و هواداران می‌کشند، تشکر می‌کنم. این جا همه با هم یکپارچه هستیم تا بتوانیم حق خودمان را از این فوتبال بگیرم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =