آرامش امروز کشور مرهون جانفشانی شهدا است

کرمانشاه - ایرنا- استاندار کرمانشاه، آرامش امروز کشور را مرهون جانفشانی و ایثار شهدای ایران اسلامی دانست و تاکید کرد که همه ما باید رهرو و مدافع آرمان‌های شهدا باشیم.

هوشنگ بازوند روز چهارشنبه در همایش گرامیداشت هفته بسیج و تجلیل از رزمندگان و پیشکسوتان دفاع مقدس در شهرستان دالاهو به ایثار و فداکاری بسیجیان در عرصه‌های مختلف انقلاب اشاره کرد و افزود: از ابتدای انقلاب تاکنون بسیج در خدمت به مردم و حراست از انقلاب اسلامی با جانفشانی و ایثار منشاء خیر و برکت برای کشور بوده است.

وی افزود: سربلندی و عزت ایران مرهون خون‌های پاک و رشادت‌های شهدای دفاع مقدس است و یاد و خاطره ۱۰ هزار شهید استان کرمانشاه و به ویژه ۷۰۰ شهید جامعه اهل شهرستان دالاهو را گرامی می‌داریم.

بازوند همچنین به تحریم‌های استبداد علیه ایران اسلامی و اقدامات تروریست‌های اقتصادی نیز اشاره کرد و یادآور شد: در سال های گذشته رهبر معظم انقلاب، با بصیرت همیشگی در فرمانی حکیمانه به سران سه قوه به ضرورت اصلاح ساختار بودجه و کاهش وابستگی بودجه به درآمدهای نفتی تأکید فرمودند و امروز نیز بر اساس راهبرد اقتصاد مقاومتی حرکت می‌کنیم.

او گفت: امروز مردم با وجود مشکلات اما با هوشیاری در مقابل تحریم‌ها ایستاده‌اند و با رونق تولید داخلی، تهدیدها را به فرصت تبدیل کرده و پایداری اقتصاد در مقابل تکانه‌ها نیز بیشتر شده است. 

استاندار کرمانشاه همچنین افزود: فرهنگ بسیج با شاخص‌هایی مانند خداباوری، خودباوری و اعتماد به نفس امروز می‌تواند زمینه توسعه و تعالی کشور را فراهم و تهدیدها را به فرصت تبدیل کند.

در پایان این همایش از فداکاری و ایثار رزمندگان و پیشکسوتان دفاع مقدس شهرستان دالاهو تقدیر شد.

دالاهو در غرب کرمانشاه با بیش از ۳۶ هزار تن جمعیت در ۱۰۰ کیلومتری مرکز استان واقع است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =