ترمز اعجوبه جوان لیگ بسکتبال آمریکا کشیده شد

تهران- ایرنا- در جریان رقابت‌های لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا، تیم لس‌آنجلس کلیپرز برابر دالاس به برتری رسید و اجازه نداد این تیم با درخشش ستاره اسلوونیایی‌اش پیروز شود.

در ادامه رقابت‌های لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا ۲ مسابقه برگزار شد که لس‌آنجلس کلیپرز و دنور ناگتز حریفان خود را شکست دادند.

تیم لس‌آنجلس کلیپرز به مصاف دالاس رفت و این مسابقه تقابل لوکا دونیچ و کاوی لئونارد دو ستاره این لیگ بود که در پایان یاران لئونارد در کلیپرز با نتیجه ۱۱۴ بر ۹۹ پیروز شدند. لئونارد در این مسابقه ۲۸ امتیاز، ‌۸ ریباند و ۴ پاس منجربه گل داشت و درخشید. در کنارش پائول جرج نیز که به روزهای اوجش بازگشته ۲۶ امتیاز و ۴ ریباند داشت و نقش زیادی در برد کلیپرز ایفا کرد. لو ویلیامز نیز با ۲۱ امتیاز، ۶ ریباند و ۶ پاس منجر به گل دیگر ستاره کلیپرز شد.

در طرف مقابل همه نگاه‌ها به لوکا دونیچ ستاره جوان دالاس بود. او کارش را با ۲۲ امتیاز، ۸ ریباند و ۶ پاس منجربه گل تمام کرد و با اینکه عملکرد خوبی داشت نتوانست مانع شکست تیمش شود.

در دیگر مسابقه دنور با نتیجه ۱۱۷ بر ۱۰۴ واشنگتن را شکست داد. این سیزدهمین برد دنور بود و باعث شد این تیم همچنان در رده دوم کنفرانس غرب و سایه به سایه لس‌آنجلس لیکرز باقی بماند. لس‌آنجلس کلیپرز نیز در رده سوم این کنفرانس قرار دارد.

در کنفرانس شرق نیز میلواکی، بوستون و میامی در رده‌های اول تا سوم قرار دارند. تورنتو مدافع عنوان قهرمانی نیز در این کنفرانس چهارم است.

این رقابت‌ها بامداد فردا با ۱۱ مسابقه ادامه پیدا می‌کند که در حساس‌ترین دیدار لس‌آنجلس لیکرز به مصاف نیواورلانز می‌رود که در این میدان آنتونی دیویس ستاره کنونی لیکرز باید برابر تیم سابقش بازی کند. بوستون و بروکلین نیز برابر هم صف‌آرایی می‌کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =