۶ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۰۷
کد خبرنگار: 890
کد خبر: 83571630
۰ نفر

برچسب‌ها

 ایجاد مسیر سبز در محور یزد به تفت

یزد-ایرنا_ رئیس شورای اسلامی شهر یزد با تاکید بر توسعه فضای سبز گفت: در تفاهم نامه‌ای که در شورای شهر منعقد کردیم قرار شد در محور یزد به تفت، مسیر سبز ایجاد شود.

غلامعلی سفید روز چهارشنبه در نشست با سمن های محیط زیست، علمی و کسب و کار افزود: عملیات اجرایی این مسیر اوایل سال آینده اجرا می شود که در این زمینه همکاری همه دستگاه‌ها نیاز است. 

وی ادامه داد:شورای پنجم به محیط زیست توجه خاص دارد و در ابتدا تغییر نام کمیسیون خدمات به خدمات و محیط زیست شهری بود تا بررسی دقیق تری در اجرای برنامه های سطح شهر داشته باشد.‌

 وی اظهار داشت : این شورا به مشاوره با متخصصین نگاه ویژه داشته و تقریبا کاری شروع نشده مگر با تحقیق وبررسی که از سوی مشاورین انجام شده باشد.

وی بر همفکری با تشکل ها تاکید کرد و اظهار داشت: از طرح های موثر و کارشناسی شده برای شهر استقبال می کنیم و طرح هایی که از سوی تشکل ها با همفکری همه ارائه شود مورد حمایت قرار می گیرد. 

سفید بسته های جدید برای حمل و نقل را یادآور شد و تصریح کرد: برخی مسیرهای اتوبوس با مسافر اندک و استقبال محدود روبروست که هزینه های آن برای شهرداری به صرفه نیست که جایگزین شده مینی بوس های جدید بجای اتوبوس مطرح است. 
وی افزود:مسائل شهری نیاز به همراهی بیشتر مردمی است و باید پیاده محوری را فراهم کنیم و همشهریان بپذیرند حمل و نقل ترکیبی نیاز یزد است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =