رویداد سرمایه‌گذاری ۹۸ برگزار می‌شود

تهران- ایرنا- رویداد سرمایه‌گذاری ReTech/UTInvest۹۸ در نمایشگاه هفته پژوهش توسط پارک علم و فناوری دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

پارک علم و فناوری دانشگاه تهران طی سال‌های گذشته تلاش کرده است تا با تمرکز و هدف‌گذاری در اکوسیستم استارتاپی کشور گام های موثری را در این مسیر بردارد. در همین راستا و با توجه به هدف اصلی خود که تبدیل ایده به کسب و کار است و به منظور تحقق زنجیره ارزشی پارک، رویداد سرمایه‌گذاری ” ReTech/UTInvest۹۸ ” برگزار می‌شود.

این رویداد با ایجاد فضایی برای ارتباط سرمایه‌گذارها و سرمایه‌پذیرها و انجام هر چه بهتر سرمایه‌گذاری بر روی استارتاپ‌ها و ایده‌ها، ۲۶ تا ۲۹ آذر ماه همزمان با بیستمین ” نمایشگاه هفته پژوهش ” افتتاح می‌شود.

بخش‌های مختلف این رویداد جلسات مذاکره B۲B، برگزاری کارگاه‌های آموزشی، آشنایی با نحوه ارائه طرح به سرمایه‌گذار، تیم‌سازی، کارگاه‌های تجربه موفق در جذب سرمایه، تخصص تجربه مشترک، شرکت‌های دانش بنیان، الزامات و مزایا، نحوه تدوین طرح کسب و کار مورد نظر سرمایه‌گذاران برای شرکت‌های نوپا، پرورش ایده و خلق مدل کسب و کار است.

یادآور می‌شود، بخش برگزاری پنل‌ها یارانه تجاری سازی، انجمن پارک‌ها (نوآوری باز) و DARSTECH است. همچنین از محصولات شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران کافه پارک(هسته‌ها) و گپ پارک(شرکت‌ها) در این رویداد رونمایی می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =