مهلت نام نویسی معلمان کهگیلویه و بویراحمد برای دریافت وام مسکن اعلام شد

یاسوج- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: مهلت نام نویسی معلمان و کارکنان آموزش و پرورش این استان برای دریافت تسهیلات خرید یا ساخت مسکن ۱۰ آذرماه ۱۳۹۸ است.

هادی زارع پور روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: آن عده از معلمان و کارکنان آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد که متقاضی دریافت این تسهیلات هستند باید تا مهلت مقرر برای نام نویسی به اداره های آموزش و پرورش ۱۳ شهرستان و منطقه استان مراجعه کنند.

وی افزود: نام نویسی برای دریافت این تسهیلات شامل معلمان و کارکنان بازنشسته آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد نیز می شود.

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: مهمترین شرایط دریافت این تسهیلات شامل نداشتن زمین و مسکن و دریافت نکردن تسهیلات خرید یا ساخت مسکن در سال های گذشته است.

زارع پور عنوان کرد: متقاضیان دریافت این تسهیلات در کهگیلویه و بویراحمد باید متأهل، سرپرست خانوار یا زن خودسرپرست بوده، حداقل ۳۵ سال سن داشته و دارای حداقل پنج سال سابقه سکونت متوالی در شهر مورد تقاضا باشند.

وی ابراز داشت: اولویت دریافت این تسهیلات با زنان سرپرست خانوار، افراد رسمی، پیمانی و قراردادی با سابقه کار بالای ۲۰ سال  زوجین فرهنگی و بازنشستگان است.

افزون بر ۱۶۱ هزار دانش آموز پسر و دختر مقاطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم در کهگیلویه و بویراحمد تحصیل می کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =