۳۰۰ دستاورد پژوهشی دفتر تبلیغات اسلامی قم رونمایی می‌شود

قم – ایرنا – معاون پژوهش دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: دفتر تبلیغات اسلامی طی یک سال گذشته ۳۰۰ اثر پژوهشی را منتشر کرده‌است که این آثار در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی دفتر تبلیغات رونمایی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام والمسلمین نجف لک زایی روز چهارشنبه با بیان اینکه پنجمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی دفتر تبلیغات اسلامی روز شنبه ۲۳ آذرماه ۹۸ برگزار خواهد شد ،‌اظهار داشت:‌ معرفی دستاوردهای این دفتر در عرصه تولید علم به خصوص علوم اسلامی انسانی و تولیدات عرصه فناوری‌های نوین از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

وی ، بسترسازی برای ایجاد ارتباط میان مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان را از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه دانست و ادامه داد: ایجاد گفت و گو میان مراکز مختلف علمی و مخاطبان و همچنین آشنایی و آگاهی با نیازهای جامعه هدف از جمله دستاوردهای برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی خواهد بود.

وی اظهار داشت: این نمایشگاه فرصتی مناسب برای ایجاد تعامل میان دفتر تبلیغات اسلامی و مراکز مختلف علمی است تا با این تبادل اندیشه‌ها، زمینه‌ تبدیل معارف عمیق اسلامی به مفاهیمی قابل‌درک و متناسب با نیاز مخاطبان فراهم شود.

معاون پژوهش دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم،  بیانیه گام دوم را از جمله بخش‌های ویژه این جشنواره عنوان کرد و گفت: به منظور تمرکز پژوهشی و علمی در راستای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب این نمایشگاه با عنوان «نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری دفتر تبلیغات اسلامی؛ مساله محوری و تحقق بیانیه گام دوم» نام‌گذاری شده‌است.

وی تصریح کرد: در حاشیه این نمایشگاه همچنین کارگاه‌ها و نشست‌هایی با موضوع «گام دوم انقلاب» با پیگیری وزارت علوم،‌تحقیقات و فناوری و با محوریت پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی برگزار می‌شود.

لک زایی افزود: به منظور استفاده حداکثری از ظرفیت این نمایشگاه، ساعت ۸ تا ۱۰ و ۱۲:۳۰ تا ۱۴ نشست‌های متنوع به صورت همزمان از سوی مراکز مختلف دفتر تبلیغات اسلامی در نمایشگاه برنامه‌ریزی‌شده‌است.

پنجمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری دفتر تبلیغات اسلامی از ۲۳ تا ۲۸ آذرماه از ساعت ۸ تا ۱۴ در مرکز همایش‌های غدیر قم واقع در چهارراه شهدا، ابتدای خیابان معلم برپا خواهد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha