"عینهو شب که سیاس" و "نقطه صفر مغزی" به جشنواره تئاتر فجر معرفی شدند

زنجان - ایرنا - نمایش‌های "عینهو شب که سیاس" از شهرستان خدابنده و "نقطه صفر مغزی" از شهرستان زنجان، به عنوان آثار برگزیده سی و یکمین جشنواره تئاتر استان به دبیرخانه جشنواره تئاتر فجر معرفی شدند.

آیین اختتامیه سی و یکمین جشنواره تئاتر استان زنجان روز چهارشنبه با حضور استاندار زنجان، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و چهره های فرهنگی و هنری استان در تالار هنر فرهنگسرای امام خمینی(ره) برگزار شد.  

بر اساس رأی هیات داوران نمایش های "عینهو شب که سیاس" به کارگردانی حامد محسنی از شهرستان خدابنده و "نقطه صفر مغزی" به کارگردانی متین شفیعی مقدم از شهرستان زنجان به عنوان آثار برگزیده سی و یکمین جشنواره تئاتر استان به دبیرخانه سی و هشتمین جشنواره تئاتر فجر معرفی شدند.  

اتابک نادری، زهرا خسروی و پیمان کریمی هیات داوران سی و یکمین جشنواره تئاتر استان زنجان بودند.  

دبیر سی و یکمین جشنواره تئاتر استان زنجان در آیین پایانی این رویداد هنری گفت:در مجموع ۱۴ اثر متقاضی شرکت در این جشنواره بودند که پس از مشاهده و بررسی آثار توسط هیات انتخاب ۹ اثر برای حضور در مرحله استانی معرفی شدند.  

حسین نجفی افزود: نمایش "خانم" به کارگردانی داود نجفی از شهرستان خرمدره، "عینهو شب که سیاس" به کارگردانی حامد محسنی از شهرستان خدابنده،  نمایش های "نت های خاکستری به کارگردانی " اصغر محمدی، "برجک شماره۳۷" به کارگردانی داریوش عربخانی، "خطی که به موازات دیگری هدر رفت" به کارگردانی نسرین نباتی، "خواب در فنجان خالی" به کارگردانی امیررضا مرادی از شهرستان زنجان، "نقطه صفر مغزی" به کارگردانی متین شفیعی مقدم، "خوخانلار" با کارگردانی گروهی از هنرمندان و "به مناسبت ورود اشکان" به کارگردانی محمد حسین محمدی آثار راه یافته به سی و یکمین جشنواره تئاتر استان زنجان بودند.

سی و یکمین جشنواره تئاتر استان زنجان ۳ تا ۶ آذر در فرهنگسرای امام خمینی(ه) شهر زنجان برگزار شد.
سال گذشته در سی امین جشنواره تئاتر استان زنجان ۹ اثر از میان ۱۸ اثر متقاضی شرکت در بخش رقابتی جشنواره به روی صحنه رفت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =