کتاب تولیدی حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد رونمایی شد

یاسوج- ایرنا- رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد گفت: کتاب ارزش فرهنگی یا اقتصادی از تولیدات حوزه هنری این استان امروز چهارشنبه در آیینی در شهر یاسوج مرکز استان رونمایی شد.

محمدشریف اسلامی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این آیین در سالن کتابخانه های عمومی یاسوج برگزار و جمعی از هنرمندان، نویسندگان، مؤلفان و مدیران اجرایی کهگیلویه و بویراحمد در آن حضور داشتند.

وی افزود: نویسندگان این کتاب حسین خلیلی و وحید شاکری هستند و می تواند منبع مطالعاتی مناسبی برای ورود آگاهانه جامعه هنری کشور به مبحث اقتصاد فرهنگ و هنر باشد.

رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: این کتاب با شمارگان یک هزار و ۱۰۰ جلد و از سوی انتشارات آناپنا با حمایت واحد آموزش و پژوهش حوزه هنری استان چاپ و منتشر شده است.

اسلامی عنوان کرد: این کتاب درآمدی بر تقابل های شناختی اقتصاد هنر بوده و شامل تعاریف شناختی ارزش و بازشناسی مفاهیم کارکردی فرهنگ و اقتصاد از زوایا و دیدگاه‌ های مختلف است.

وی ابراز داشت: هنرمندان، پژوهشگران، مدیران اجرایی، برنامه ‌ریزان، فعالان رسانه ‌ای و دیگر قشرهای جامعه می‌ توانند مخاطبان این کتاب بوده و از آن استفاده کنند.

اسلامی گفت: در این کتاب پرسش بنیادی ارزش فرهنگی یا اقتصادی به عنوان یک مسأله شناختی بررسی شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =