نیروهای مسلح دشمن را در فتنه اخیر ناکام گذاشتند

تهران- ایرنا- رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا گفت: نیروهای مسلح (ارتش، سپاه، بسیج و نیروی انتظامی) دشمن را در فتنه بزرگ اخیر ناکام گذاشتند.

به گزارش روز چهارشنبه پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام والمسلمین سیدعلیرضا ادیانی در نهمین جشنواره مالک اشتر و نشست فصلی روسای عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان های سراسر کشور ضمن گرامی داشت هفته بسیج، اظهار داشت: مقام معظم رهبری (مدظله العالی) فرموده اند که هیچ چیز با بسیج قابل مقایسه نیست؛ هیچ نیرویی یا مجموعه ای به اندازه بسیج تأثیر در عمق بخشی و دفاع از انقلاب ندارد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای بسیجی، عنوان کرد: این شهدای عزیز مخلصانه، فداکارانه و بدون هیچ چشم داشت و توقعی وظایف خود را به نحو مطلوب انجام می دادند.

حجت الاسلام والمسلمین ادیانی به حوادث اخیر طی هفته های گذشته اشاره کرد و گفت: از اقدام نیروهای مسلح (ارتش، سپاه، بسیج و نیروی انتظامی) که دشمن را در فتنه بزرگ خود ناکام گذاشتند، قدردانی می کنم.

وی به اهمیت فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در همان روزهای اول اعتراضات اشاره و عنوان کرد: اگر بیانات مقام معظم رهبری مطرح نمی شد، قطعا جریان دیگری در کشور اتفاق می افتد؛ فرمایشات ایشان حسن ختام بود که سبب شد نیروهای مسلح در این موضوع جدی تر وارد شوند و در همان ساعات اولیه اعتراضات مردم صف خود را از آشوب گران جدا کردند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا تصریح کرد: دشمن در این فتنه بزرگ با همه سازوکار وارد شده بود اما نیروی انتظامی بر موضوع اشراف کامل داشت ضمن اینکه این حادثه سبب اتحاد و انسجام بیشتر بین نیروهای مسلح شد.

1834

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =