سامانه نمایشگاه مجازی اموال مسروقه راه‌اندازی شد

زاهدان- ایرنا- رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان گفت: مالباختگان برای شناسایی اموال سرقت شده خود به سامانه نما مراجعه کنند. 

سرهنگ ابراهیم ملاشاهی روز چهارشنبه در این‌باره اظهار داشت: مالباختگان برای شناسایی اموال خود به نیروی انتظامی مراجعه می‌کنند که فعالیت این سامانه علاوه بر عدم حضور به مقر پلیس باعث دسترسی سریع به اطلاعات اموال کشف شده خواهد بود.

وی گفت: سامانه نما بستری است برای ثبت مشخصات و شماره سریال کالای مسروقه که به وسیله آن مالباختگان می‌توانند به صورت مجازی کالاهای کشف شده را رصد کنند.

رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان افزود: در این سامانه قسمتی از شماره سریال اموال کشف شده در سایت نما با عکس کالای کشف شده بارگذاری شده که مالباختگان می‌توانند برای ورود به سامانه نما با وارد کردن کد ملی و پس از انتخاب استان مورد نظر سریال کالای سرقت شده را وارد تا اصالت کالا مشخص شود.

وی بیان کرد: با راه اندازی این سامانه تسهیل در شناسایی اموال مسروقه و کشف آنها صورت می‌گیرد.

سرهنگ ملاشاهی گفت: مالباختگان با ورود به سایت پلیس به نشانی www.police.ir و با مراجعه به قسمت اموال کشف شده مشخصات کالای مسروقه خود را وارد کرده و شناسایی کنند.

ملاشاهی از مردم خواست شماره سریال اموال به سرقت رفته خود را به این سامانه اعلام تا به محض کشف آنها، اطلاع‌رسانی سریع صورت گیرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha