طرح گردشگری دره عشق چهارمحال و بختیاری آماده واگذاری به بخش خصوصی شد

شهرکرد- ایرنا- مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی چهارمحال و بختیاری با اشاره به ضرورت حضور بخش خصوصی در صنعت گردشگری گفت: طرح گردشگری دره عشق منطقه مشایخ شهرستان کیار در این استان آماده واگذاری به بخش خصوصی است.

مهرداد جوادی روز چهارشنبه به خبرنگاران چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: طرح گردشگری دره عشق در زمینی به وسعت ۱۶ هکتار اجرا و برای اجرای این طرح مهم ۲۵ میلیارد ریال اعتبار ملی و استانی زینه شده است.

وی تصریح کرد: طرح گردشگری دره عشق با هدف افزایش ماندگاری گردشگران داخلی و خارجی در حاشیه رودخانه کارون و همجواری مناطق حفاظت شده هلن، سبزکوه و زیست‌کره هلن قرار دارد.

این مسوول گردشگری استان یادآور شد: طرح گردشگری دره عشق، دارای امکانات اقامتی، پذیرایی، رفاهی و ورزش‌های هیجانی مانند رفتینگ، زیپ‌لاین، پل معلق چوبی و پاراگلایدر است.

به گزارش ایرنا، آبشار دره عشق با افزون‌بر ۱۰۰ متر ارتفاع یکی از مهمترین و زیباترین جاذبه‌های طبیعی چهارمحال و بختیاری است.

طرح گردشگری دره عشق منطقه مشایخ شهرستان کیار در ۱۵۰ کیلومتری شهرکرد واقع شده است.

چهارمحال و بختیاری بیش از ۲ هزار کانون گردشگری طبیعی و تاریخی است و برخی از نقاط این استان همه ساله میزبان گردشگران داخلی و خارجی است. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =