۱۰ هزار فرصت شغلی در استان مرکزی هدف‌گذاری شده است

ساوه - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: ایجاد ۱۰ هزار فرصت شغلی تا پایان امسال در استان مرکزی هدف‌گذاری شده که تا انتهای آبان ماه، هفت هزار شغل محقق شده است.

«سید علی آقا زاده» عصر سه‌شنبهدر جمع خبرنگاران در پرندک گفت: این مشاغل غالبا در حوزه صنعت و کشاورزی و خدمات ایجاد شده است.
وی افزود: امسال با توجه به توسعه اقتصادی استان مرکزی پیش بینی می‌شود با تدوین برنامه‌ریزی‌های کاربردی، افزون بر این رقم، فرصت های شغلی بیشتری نیز محقق شود.
آقازاده در حاشیه آیین آغاز به کار طرح‌های عمرانی و آموزشی شهر پرندک اظهار داشت: اجرای این قبیل طرح‌ها سبب آبادانی شهر و ماندگاری جوانان در آن می شود.
وی ادامه داد: ساخت بلوار ورودی و خروجی شهر پرندک به سمت تهران و از تهران به مامونیه جذب سرمایه گذاران حوزه‌هایرفاهی، اقتصادی و زیربنایی را به دنبال خواهد داشت.
استاندار مرکزی گفت: افزایش جمعیت این شهر افزایش رونق اقتصادی را به ارمغان میآورد و روند پیشرفت و توسعه آن را سرعت می بخشد.
وی ابراز کرد: ساخت مدرسه خیر ساز ۹ کلاسه اگر تا مهر سال آینده به مرحله ی بهره برداری برسد یکی از بهترین طرح‌های استان مرکزی نام می گیرد.
آقازاده هم چنین در خصوص ساخت شهرک فرودگاهی در پرندک نیز گفت: آغاز عملیات اجرایی این شهرک در یک ماه آینده صورت می گیرد و ساخت آن موجب رونق فعالیت‌های تجارتی، تفریحی، خدماتی و فرهنگی در این شهر می شود.

 شهر پرندک از توابع بخش مرکزی شهرستان زرندیه به شمار می رود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =