هشت نفر از عاملان راه‌بندان خیابان‌های شیراز در دام پلیس

شیراز-ایرنا- ماموران پلیس امنیت عمومی، هشت نفر از کسانی که در اغتشاشات و ناآرامی‌های اخیر، اقدام به راه بندان از طریق ریختن نخاله‌های ساختمانی در خیابان‌های شیراز کرده بودند، دستگیر کردند و کامیون‌های آنها نیز توقیف شد.

فرمانده انتظامی استان فارس، سه شنبه با بیان این مطلب در گفت و گو با خبرنگاران افزود: در جریان ناآرامی‌ها و اغتشاشات اخیر در این استان و به ویژه شهر شیراز، عده‌ای از افراد فرصت طلب با استفاده از کامیون و از طریق ریختن نخاله‌های ساختمانی در خیابان‌ها و معابر منتهی به شهر شیراز اقدام به راه بندان کردند.

سردار سرتیپ دوم رهام بخش حبیبی افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی، با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی، مخفیگاه هشت نفر از این افراد را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی در چند عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

به گفته وی، متهمان پس از تشکیل پرونده در اختیار مرجع قضایی قرار گرفتند و کامیون‌های متعلق به آنها نیز توقیف شد.

واکنش‌ها به اصلاح قیمت بنزین که براساس مصوبه شورای عالی هماهنگی سران قوا از بیست و چهارم آبان ماه ۹۸ به اجرا گذاشته شد، در شهرهای مختلف اشکال متفاوت داشت.

در برخی شهرها این واکنش‌ها تنها در حد تجمع بود و در برخی شهرها با ایجاد ترافیک همراه شد اما در این میان، برخی افراد به اموال عمومی آسیب وارد کردند.

بر اساس اعلام رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر شیراز در روزهای گذشته علاوه بر زیان‌های شخصی وارد شده به افراد، بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان به تاسیسات شهری شیراز خسارت وارد شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =