وجود مشکل دلیلی برای تخریب اموال عمومی نیست

دزفول- ایرنا- جانشین قرارگاه امنیتی حضرت ابوالفضل(ع) سپاه با اشاره به نا آرامی‌های هغته گذشته در پی اصلاح قیمت بنزین گفت: با وجود اقدامات خوب انجام شده در کشور هنوز مشکلاتی وجود دارد ولی دلیلی برای تخریب اموال عمومی نیست.

سردار علیرضا هاتف روز سه‌شنبه در اجتماع بسیجیان و رزمندگان شهرستان گتوند افزود: طبیعی است مسایل و مشکلات اقتصادی پیرو تحریم ظالمانه شکل گرفته، البته برخی از کم کاری‌ها نیز مشکلاتی برای مردم ایجاد کردند اما اثر تحریم ظالمانه بسیار شدیدتر است.

وی اظهارداشت: دشمنان انواع تحریم‌ها را به ایران تحمیل کردند تا مردم را ناراضی و به کف خیابان‌ها بیاورند و اتفاقات در عراق، لبنان و برخی از کشورهای اسلامی را به ایران بکشانند.

جانشین قرارگاه امنیتی حضرت ابوالفضل(ع) گفت: مشکلاتی وجود دارد و برخی از کارها انجام شده و برخی انجام نشده است، اما پذیرفتنی نیست عده‌ای از این فرصت سوء استفاده و اموال عمومی را تخریب کنند.

وی با اشاره به خدمات‌رسانی بسیج گفت: بسیج بعد از جنگ تحمیلی در عرصه‌های مختلف حضوری فعال داشته و به مردم خدمت‌رسانی کرده است.

سردار هاتف افزود: بسیج بعد از جنگ تحمیلی در عرصه‌های مختلف از جمله محرومیت زدایی فعال شد و رسالت جهاد سازندگی را برعهده گرفت و در روستاهای دورافتاده به خدمات رسانی به مردم پرداخت.
وی اظهارداشت: بسیج در عرصه بیابان‌زدایی در اطراف استان خوزستان به رغم اینکه بسیاری از پیمانکاران پول زیادی مطالبه میکردند و در شرایط کشور تامین این اعتبار مقدور نبود، بسیج صدها هکتار را بیابان‌زدایی کرد.
سردار هاتف با بیان اینکه در سیل گذشته بسیج بسیار خوش درخشید، افزود: در سیل امسال یک بار دیگر همانند دوران جنگ تحمیلی، همدلی و همیاری اقشار مختلف مردم را درکنار مسوولان دیدیم و انصافا مردم در جریان سیل، سنگ تمام گذاشتند.
وی اضافه کرد: پایگاه های بسیج از نقاط دوردست ایران در شهرهای استان خوزستان حضور پیداکردند و به کمک مردم شتافتند.
جانشین قرارگاه امنیتی حضرت ابوالفضل(ع)گفت: امام خمینی(ره) در نخستین روزهای انقلاب نهادهای مختلفی مثل جهاد سازندگی، بسیج مستضعفین،کمیته امداد و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را برای حضور مردم در صحنه و عرصه‌های مختلف انقلاب تاسیس کردند و به هر یک از این نهادها، وظایفی محول شد تا بتوانند پشتوانه محکمی برای مردم و انقلاب اسلامی باشند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گتوند نیز در این آیین با تبریک هفته بسیج با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب بسیج را مظهر مردم‌سالاری دینی عنوان کردند، گفت: مقام معظم رهبری اظهارداشتند، مردم‌سالاری دینی به این نیست که مردم پای صندوق‌های رای بروند بلکه باید در همه عرصه‌ها حضور پیداکنند.
سرگرد حسن محمودی افزود: بسیج در چهل سال گذشته در همه صحنه‌های انقلاب حضور فعالی داشت و نقش خود را به خوبی ایفا کرد.
وی ادامه داد: یکی از ماموریت‌های اصلی بسیج که امام خمینی(ره) در سال ۱۳۶۷ برای بسیج متصور شدند، ایستادگی و مقاومت در مقابل آمریکا و استکبار جهانی بود که بسیج در همه صحنه‌های رویارویی با آمریکا موفق و سربلند بوده است.
 فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گتوند گفت: بسیج در دوران طلایی دفاع مقدس در عملیات‌های گوناگون حماسه‌های فراوانی را خلق کرده به طوریکه در دوران دفاع مقدس نزدیک به ۹۲ هزار شهید والامقام را تقدیم نظام جمهوری اسلامی کرده است.
سرگرد محمودی در پایان با بیان اینکه بسیج در اقتصاد مقاومتی و رسیدگی به مناطق محروم و کمک به قشر آسیب دیده در خط مقدم قرار دارد، افزود: بسیج در حوزه بهداشت و ریشه کن کردن فلج اطفال در مدت یک ماه ۲۰ میلیون نفر را واکسیناسیون کرد که خیره کننده بود.
به گزارش ایرنا روز سه شنبه به مناسبت پنجم آذرماه سالروز بسیج مستضعفان آیین اجتماع بسیجیان و رزمندگان شهرستان گتوند با حضور فرماندار، امام جمعه، نیروهای نظامی و انتظامی، مسوولان محلی، خانواده های شهدا، جانبازان و رزمندگان در مصلای امام خمینی(ره) برگزار شد.
اجرای گروه سرود وتجلیل از خانواده‌های شهدا و بسیجیان نمونه از جمله برنامه‌های این آیین بود. 
۳۰ آبان تا ۶ آذر هفته بسیج نامگذاری شده است.شعار محوری امسال این هفته ۴۰ سال خدمت، جهاد و شهادت است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =