منطقه چهارم دریایی امام رضا (ع) بر سکوی قهرمانی قایقرانی ماراتن کشور ایستاد

بندرعباس- ایرنا- منطقه چهارم دریایی امام رضا (ع) بندرانزلی به عنوان قهرمانی بیست و یکمین دوره رقابتهای قایقرانی ماراتن نیروهای مسلح کشور دست یافت و بر سکوی نخست این رقابتها ایستاد.

این رقابتها روز سه شنبه پنجم آذرماه با حضور ۵۰ قایقران در قالب ۱۴ تیم به میزبانی منطقه یکم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در بندرعباس برگزار شد.

در پایان این رقابت که در یک مسیر ۲۴ کیلومتری بندرعباس تا قشم به صورت رفت و برگشت انجام شد، محمد رضا صیاد مومن از منطقه چهارم دریایی امام رضا ( ع ) انزلی به عنوان قهرمانی دست یافت.

محمد قهرمانی و ابراهیم قانونی از منطقه یکم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز به ترتیب به عناوین دوم و سوم دست یافتند.

مدیر تربیت بدنی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: این مسابقه با هدف ارتقاء آمادگی جسمانی و رزمی کارکنان نیروهای مسلح جمهوری اسلامی و استعداد یابی و انتخاب نفرهای برتر برای شرکت در مسابقه های قایقرانی نیروی های مسلح و فدارسیون قایقرانی برگزار شد.

ناخدا یکم ابوالفضل رمضانی در گفت وگو با ایرنا افزود: دراین مسابقه ۱۰ تیم از از نیروی دریایی، نیروی زمینی، وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح کشور و همچنین چهار تیم از تیم‌های برتر استان‌های همجوار هرمزگان شرکت داشتند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =