حسینی: باید به جام‌جهانی صعود کنیم

تهران- ایرنا- کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس پس از برد سرخپوشان برابر صنعت نفت به وضعیت تیم ملی فوتبال کشورمان اشاره کرد و گفت: کارمان بسیار سخت است اما ناامید نیستیم و باید به جام‌جهانی صعود کنیم.

سید جلال حسینی بعد از برد تیم فوتبال پرسپولیس برابر صنعت نفت در جام حذفی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ما بازیکنان در کنار هواداران هستیم و امیدوارم که آنها نیز کنارمان باشند تا روز به روز بهتر شویم. قطعا کنار هواداران روز به روز بهتر می‌شویم. شرایط سخت است و ما برای بازی‌های سخت‌تر آماده می‌شویم و کارمان واقعا دشوار است و نیاز به حمایت هواداران داریم.

وی در پاسخ به این سوال که قبول دارد پرسپولیس برابر  صنعت نفت خوب بازی نکرد؟، گفت: خیلی تیم‌ها خوب بازی نمی‌کنند. تیمی آمده که کاملا بازی را بسته است. ما در چند بازی اخیر در نیمه حریف بازی می‌کنیم اما حریفان فقط دفاعی  و بسته بازی می‌کنند و ضد حمله می‌زنند. شما بگویید چه کار می‌توانیم بکنیم؟

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس درباره وضعیت تیم ملی در مسیر  جام جهانی نیز گفت: فدراسیون باید برنامه‌ریزی بهتری داشته باشد. بازیکنان ملی باید بدانند چه شرایطی پیش‌رویشان است و باید چه وضعیتی داشته باشند. بازیکنان نقش مهمی دارند و باید بیشتر به فکر بازی باشند. چند بازی بسیار سخت داریم.

حسینی افزود: اگر بازیکنان فقط وارد اردو شوند و فقط بازی کنند کارشان سخت می‌شود. باید بازیکنان تمرکز بیشتری داشته باشند. شرایط تیم ملی بسیار حساس است. دو بازی سنگین دارد و حتی دیدار با عراق و بحرین در ایران هم دشوار است.

ملی‌پوش سابق فوتبال ایران گفت: باید به جام‌جهانی برویم. بازیکنان باید تلاش بیشتری داشته باشند و خود فدراسیون نیز باید تمرکز بیشتر داشته باشد. مهم این است که بازیکنان تمرکز کنند و اگر یک بازیکن تمرکز نداشته باشد مشکل ایجاد می شود.

وی افزود: کارمان خیلی سخت است اما اینطور نیست که بگوییم امیدی نداریم. باید تصمیم درست گرفته شود.

حسینی در پایان گفت: همه تیم‌ها می‌دانند برابر پرسپولیس چه کار سختی دارند و برابر ما با شرایط خاصی بازی می‌کنند. ما با حمایت هواداران روز به روز بهتر می‌شویم و پیش می‌رویم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =