کالدرون: جونیور دیگر در تیم ما نیست؛ علیپور روحیه خوبی ندارد

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه «جونیور» ‌برزیلی دیگر در این تیم جایی ندارد، گفت: «علی علیپور» بازیکن مهمی برای ما است که متاسفانه روحیه خوبی ندارد و باید روی او کار کنیم.

«گابریل کالدرون» عصر امروز (سه شنبه) در نشست خبری پس از بازی برابر صنعت نفت آبادان در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی که منجر به برتری یک بر صفر تیمش و صعود به دور بعدی شد، اظهار داشت: به خاطر این بازی و اینکه به مرحله بعدی رسیدیم به تیمم تبریک می‌گویم.

وی در خصوص اینکه برد پرسپولیس پررنگ نبود و آیا این تیم در حال پیشرفت کردن است؟ خاطرنشان کرد: از زمانی که لیگ شروع شده ما همیدگر را می‌بینیم. تیم ما مهاجم گلزن ندارد. تیمی بزرگی هستیم که مهاجم گلزن ندارد و تیم حریف هم دفاع می‌کند؛ در این حالت به مشکل می‌خوریم. سعی می‌کنیم که علیپور را از لحاظ روحی برگردانیم، چرا که بازیکن مهمی برای ما است. عبدی جوان و آینده‌دار است و چون جوان است نمی‌توانیم از او توقع داشته باشیم تا مانند بازیکنان باتجربه باشد. شرایط تا دسامبر به همین منوال است.

سرمربی پرسپولیس درباره غیبت جونیور و ماهینی در لیست ۱۸ نفره گفت: جونیور دیگر در گروه ما نیست. او در تمرینات نیز جزو ۱۸ نفر نمی‌تواند باشد. درباره ماهینی هم تصمیم کادر فنی بود چون کنعانی را روی نیمکت داشتیم و این بازیکن در لیست ۱۸ نفره نبود.

وی درباره اینکه خود او با صحبت‌هایش باعث شد تا جونیور و علیپور به مشکل بخورند و ادبیات او چندان خوب نبوده است، بیان داشت: خودم فوتبالیست بودم و بازیکنی که در تیم‌های بزرگ کار می‌کند باید تحمل بالایی داشته باشد. اگر آنان نمی‌توانند فشار را تحمل کنند، نباید در تیم‌های بزرگ باشند.

کالدرون درباره تغییرات ترکیب در چند هفته اخیر و اینکه از هواداران تاثیر گرفته یا خیر؟ گفت: طرفداران تغییرات دیگری می‌خواستند که انجام ندادم. با تمام احترامی که برای طرفداران قائلم، اما کاری نمی‌کنم که آنها بخواهند. خیلی وقت است که طرفداران و سرمربی توافق نظر دارند اما برخی اوقات خیر. همیشه می‌خواهم برنده شوم، اما ممکن است مساوی کنیم یا ببازیم. مسئولیت را قبول می‌کنم چون تصمیمی است که من گرفته‌ام. اگر بخواهم تصمیمی بگیرم که دیگران بخواهند، سرمربی خوبی نخواهم بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =