۵ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۳۷
کد خبرنگار: 1258
کد خبر: 83570382
۰ نفر

برچسب‌ها

اجتماع بزرگ بسجیان شهرستان ورامین برگزار شد

تهران- ایرنا- همزمان با سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان امام راحل در پنجم آذر ۵۸، اجتماع بزرگ بسیجیان شهرستان ورامین برگزار شد.


به گزارش ایرنا، در این اجتماع که روز سه‌شنبه در مسجد صاحب الزمان(عج) ورامین برگزار شد، بسیجیان در قالب گردان‌های مختلف آمادگی خود را در دفاع از ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی به نمایش گذاشتند.
رئیس سازمان بسیج عشایری کشور در این مراسم گفت: اتحاد و انسجام مردم ایران و نهادینه شدن فرهنگ بسیج در کشور باعث شده تا آمریکا دیگر توان مقابله با ایران را نداشته باشد.
سردار نصرت‌الله سیف افزود: دشمنان ایران اسلامی که به خوبی از قدرت انقلاب اسلامی به عنوان سدی در برابر زیاده خواهی‌های خود مطلع بودند، از همان روزهای نخست انقلاب در صدد تخریب و تضعیف جمهوری اسلامی برآمدند.
وی افزود: با وجود آن که رژیم ستم شاهی و دشمنان انقلاب از همان روزهای شکل گیری این نهضت الهی، با به خاک و خون کشیدن مردم از جمله قیام کنندگان ۱۵ خرداد سال ۴۲ دشت ورایمن، تلاش داشتند تا از شکل گیری آن جلوگیری کنند ولی این انقلاب الهی ملت ایران بود که با پیروزی خود، توطئه دشمنان را خنثی نمود.
وی گفت: دشمنان این نظام الهی با استفاده از شیوه‌های مختلف از جمله شبیخوان فرهنگی، جنگ فرهنگی، تهدید نظامی،تهدید و تحریم های اقتصادی تلاش دارند تا قدرت ایران را بکاهند چرا که آنان به خوبی می دانند که ایران اسلامی حرف اول را درمنطقه و جهان می‌زند و می تواند در برابر آنان ایستادگی نماید.
رئیس سازمان بسیج عشایری کشور تصریح کرد: امروز ملت‌های آزادیخواه جهان با  الگو‎‌گیری از ایران اسلامی، تلاش دارند تا در برابر استکبار ایستادگی نموده و خود را از یوغ ظلم و ستم برهانند.
فرمانده سپاه پاسداران شهرستان ورامین نیز در این مراسم گفت:بسیج تفکری است که نظام مقدس جمهوری اسلامی را از تهدیدات دشمن مصون نگاه داشته و کشور را در برابر بدخواهی استکبار جهانی مصون کرده است.
سرگرد پاسدار سعید تاجیک افزود: امروز به برکت تفکر بسیج، ایران اسلامی از امنیت کامل برخوردار است و فتنه انگیزی اخیر دشمنان قسم خورده نظام نیز نتوانست آسیبی به کشور وارد کند.
وی با اشاره به نقش موثر بسیجیان در خنثی کردن فتنه اخیر که به بهانه افزایش قیمت بنزین صورت گرفت اظهار کرد: در همین شهر ورامین، بسیجیان سلحشور عاشقانه وارد صحنه مقابله با آشوبگران شدند، سنگ خوردند ولی اجازه ندادند که این اشرار وارد شهر شوند.
وی گفت: بسیجیان توانستند کمتر از ۴۸ ساعت این فتنه بزرگ را در منطقه ورامین خنثی کردند تا دشمنان به منطقه، خاک، ناموس و اموال عمومی این دیار تعرض نکنند.
پنجم آذر، سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان امام راحل است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =