اسکوچیچ: بازیکنانم از باخت یک بر صفر راضی بودند

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: بازیکنان من یا کیفیت کافی ندارند و یا از باخت یک بر صفر مقابل پرسپولیس راضی بودند که در طول دقایق پایانی بی‌انگیزه بودند.

«دراگان اسکوچیچ» پس از پایان بازی پرسپولیس و صنعت نفت آبادان در نشست مطبوعاتی اظهار داشت: بازیکنان تلاش زیادی را برای رویارویی با پرسپولیس انجام دادند اما این تلاش برای برتری کافی نبود و در نهایت شکست خوردیم.

وی افزود: بازیکنان من یا کیفیت کافی ندارند و یا از باخت یک بر صفر مقابل پرسپولیس راضی بودند که در طول دقایق پایانی بی انگیزه بودند.

سرمربی صنعت نفت آبادان خاطرنشان کرد: قبل از بازی به بازیکنانم گفته بودم که مراقب شوت‌های بازیکنان پرسپولیس باشند اما این اتفاق رخ نداد. در لیگ برتر نیز با گل مشابه به حریف خود باخته بودیم.

اسکوچیچ تصریح کرد: این درست که بازیکنان صنعت نفت ابادان با مشکلات مکالی روبرو هستند و دریافتی نداشته‌اند اما وقتی در زمین حاضر می‌شوند باید همه مشکلات را فراموش کنند.

وی تاکید کرد: من یا صنعت نفت ابادان قرارداد دارم و به کار خودم ادامه می‌دهم اما دوست ندارم بازیکنانم را بی انگیزه ببینم و امیدوارم مسولان کمک کنند تا از این شرایط رهایی پیدا کنم

تیم‌های پرسپولیس و صنعت نفت آبادان در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های جام حذفی از ساعت ۱۶:۱۵ دقیقه در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که در پایان با برتری یک بر صفر سرخپوشان تهرانی به اتمام رسید و آنها هم به مرحله یک چهارم نهایی راه پیدا کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =