رکوردهای عجیب در لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا

تهران- ایرنا- رقابت‌های لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا با ثبت رکوردهای جالب توجه توسط بازیکنان ادامه پیدا کرد.

در ادامه رقابت های لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا، ۱۱ مسابقه برگزار شد که در جریان این دیدارها لس‌آنجلس لیکرز، میلواکی، بوستون و بروکلین حریفان خود را شکست دادند و گلدن استیت، سن‌آنتونیو و فیلادلفیا نیز باختند.

در جریان این دیدارها اتفاق‌های جالب توجهی نیز افتاد. در جریان مسابقه فیلادلفیا برابر تورنتو، جوئل امبیدی ستاره فیلادلفیا کارش را بدون ثبت امتیاز تمام کرد. نکته جالب توجه این بود که برای نخستین‌بار این بازیکن تمام پرتاب‌های سه امتیازی و پرتاب‌های آزادش را از دست داد. او ۱۳ ریباند و ۲ پاس منجربه گل داشت اما برای نخستین‌بار در دوران بسکتبالش امتیازی کسب نکرد. فیلادلفیا در این مسابقه ۱۰۱ بر ۹۶ مغلوب حریفش شد.

در جریان دیدار پورتلند و شیکاگو بولز نیز کارملو آنتونی بازیکن یاغی لیگ NBA که بعد از مدت‌ها دوری با پیراهن پورتلند به لیگ برگشته، جایگاهش را در لیست امتیازآورترین بازیکنان این لیگ ارتقا داد. او برابر شیکاگو ۲۵ امتیاز و ۸ ریباند ثبت کرد و هجدهمین بازیکن امتیازآور تاریخ لیگ بسکتبال آمریکا شد. همسر آنتونی از تماشاگران این بازی بود و با تلفن همراه امکان تماشای زنده بازی را برای فرزند خود فراهم کرده بود و مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفت. پورتلند در این مسابقه ۱۱۷ بر ۹۴ پیروز شد.

در دیگر مسبقه میلواکی با درخشش غول یونانی خود ۱۲۲ بر ۱۱۸ یوتاجاز را شکست داد. جیانیس آنتتوکونمپو بازیکن یونانی میلواکی در این مسابقه ۵۰ امتیاز، ۱۴ ریباند و ۶ پاس منجربه گل کارش را تمام کرد و ستاره میدان بود.

لس‌آنجلس لیکرز دیگر تیم برنده بازی‌های امروز بود و توانست با نتیجه ۱۱۴ بر ۱۰۴ سن‌آنتونیو را مغلوب کند. این روزها کسی نمی‌تواند ترمز لبرون جیمز و لیکرز را بکشد و این تیم توانسته با قدرت در صدر جدول کنفرانس غرب باقی بماند. جیمز برابر سن‌آنتونیو با کسب ۳۳ امتیاز، ۳ ریباند و ۱۴ پاس منجربه گل ستاره بود. در کنارش آنتونی دیویس نیز ۱۹ امتیاز، ۱۲ ریباند و ۶ پاس منجربه گل ثبت کرد تا به همراه ستاره دیگر این تیم یعنی جیمز بردی دیگر برای لیکرز رقم بزند.

در دیگر دیدارهای برگزار شده بروکلین ۱۰۸ بر ۱۰۶ از سد کلیولند گذشت، دیتروید ۱۰۳ بر ۸۸اورلاندو را برد، ممفیس ۱۲۶ بر ۱۱۴ برابر ایندیانا باخت، بوستون ۱۰۳ بر ۱۰۲ ساکرامنتو را شکست داد و مینه‌سوتا ۱۲۵ بر ۱۰۳ برابر آتلانتا به برتری رسید.

نتایج دیگر دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:

میامی ۱۱۷ – شارلوت ۱۰۰

اوکلاهوما سیتی ۱۰۰ – گلدن استیت ۹۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =