بازاریان خلخال به جد رعایت حال مردم را می‌کنند

اردبیل_ایرنا_ رییس اتاق اصناف خلخال گفت: بازاریان این شهرستان رعایت حال مردم را کرده و در تامین و عرضه کالاهای ضروری و مایحتاج عمومی از هرگونه احجاف پرهیز می‌کنند.

حجت مددی روز سه‌شنبه در همایش بسیج اصناف و بازاریان خلخال افزود: با گذشت بیش از ۱۰ روز از اجرای طرح مدیریت مصرف بنزین و افزایش قیمت آن، هیچگونه افزایشی در نرخ کالا و خدمات در بازار این شهرستان مشاهده نشده است.

وی پایین بودن آمار جرایم صنفی و گران‌فروشی در خلخال را نمونه‌ای از رعایت انصاف از سوی کسبه این منطقه دانست و بیان‌کرد: آرامش بر بازار این شهرستان حاکم  بوده و برای تداوم این روند  اتحادیه‌های صنفی زیرمجموعه اتاق اصناف تلاش خواهند کرد.

وی با گرامیداشت هفته بسیج اظهارکرد: کسبه خلخال بسیجی‌وار برای رفع مشکلات مالی مردم تلاش می‌کنند.

سرهنگ جهانبخش عطایی ،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خلخال هم در این همایش گفت: امروز همه مردم بسیجی هستند و بسیجی بودن ضرورتی به ثبت‌نام و پوشیدن لباس رسمی بسیج ندارد.

وی بیان‌کرد: اقشار مختلف جامعه بویژه بازاریان با تفکر بسیجی برای حل مشکلات اقتصادی جامعه گام برداشته و برای اقتدار و شوکت نظام اسلامی ایران تلاش می‌کنند.

او اظهارداشت: همان‌طور که بسیج موفق به فتح تمامی قله‌های سرسخت مقابل ملت و نظام اسلامی شده با همراهی بازاریان مشکلات مالی مردم را از پیش رو برداشته خواهد شد.

وی با تقدیر از صبر و شکیبایی بازاریان این شهرستان در مقابل رکود حاکم بر بازار و فشارهای اقتصادی ناشی از تحریم ظالمانه دشمن، گفت: همین صبر و حوصله ملت دشمن را مایوس و بزدوی از پای درخواهد آورد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =