۲۲ طرح عمرانی خدماتی در سفر رییس جمهوری به آذربایجان‌شرقی افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود

تبریز- ایرنا - استاندار آذربایجان‌شرقی از افتتاح ۱۸ طرح در حوزه‌های بهداشت و درمان، کشاورزی، راه، اشتغال روستایی، صنعت و انرژی همزمان با سفر رئیس جمهور به استان خبر داد و گفت: در این سفر عملیات اجرایی ۴ طرح مهم نیز آغاز خواهد شد.

 محمدرضا پورمحمدی با اشاره به سفر رئیس جمهور و جمعی از اعضای هیأت دولت به استان در روز چهارشنبه، اظهار داشت: همزمان با این سفر، ۱۸ طرح عمرانی، خدماتی و تولیدی با اعتباری افزون بر ۳۳ هزار میلیارد ریال در نقاط مختلف استان به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: در این سفر همچنین عملیات اجرایی ۴ طرح مهم در حوزه کشاورزی، مسکن و معدن با اعتباری بالغ بر ۱۷ هزار میلیارد ریال آغاز می‌شود.

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه مراسم افتتاح راه‌آهن میانه- بستان‌آباد با حضور رئیس جمهور در شهرستان بستان‌آباد برگزار می‌شود، افزود: بهره‌برداری از سایر طرح‌های قابل افتتاح استان نیز به صورت ویدئوکنفرانس و با دستور رئیس جمهور آغاز می‌شود.

پورمحمدی خاطرنشان کرد: ساختمان اورژانس بیمارستان امام رضا(ع)، نیروگاه بادی آق‌کند میانه، طرح‌های زیربنایی و تولیدی در حوزه کشاورزی و دامداری، قطعه ۴ آزادراه تبریز- ارومیه، پل میدان معلم بناب و چند طرح صنعتی و تولیدی در سطح استان از جمله طرح‌های قابل افتتاح در سفر رئیس جمهور است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =