تساوی بدون گل پرسپولیس و صنعت نفت در ۴۵ دقیقه نخست

تهران- ایرنا- نیمه نخست بازی تیم‌های پرسپولیس و صنعت نفت آبادان در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های لیگ برتر با تساوی بدون گل تمام شد.

تیم‌های پرسپولیس و صنعت نفت آبادان در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های جام حذفی از ساعت ۱۶:۱۵ دقیقه در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که در پایان نیمه نخست بازی با حساب صفر بر صفر به اتمام رسید.

گابریل کالدرون در این مسابقه ۲ تغییر را نسبت به دیدار برابر نفت مسجد سلیمان در ترکیبش ایجاد کرد. شجاع خلیل‌زاده جایگزین محمدحسین کنعانی زادگان شد و مهدی عبدی به جای علی علیپور در خط حمله قرار گرفت. دیگر بازیکنان حاضر در زمین نیز علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، مهدی شیری، محمد انصاری، محسن ربیع خواه، احمد نوراللهی، محمد نادری و وحید امیری بودند.

در سوی مقابل و برای صنعت نفت، دراگان اسکوچیچ تیمش را با ترکیب ناصر سالاری، محمد قریشی، محمد اهل شاخه، عقیل کعبی، عبدالله ناصری، مصطفی احمدی، مسلم مجدمی، جعفر سلمانی، مهدی حنفی، مهدی مومنی و عیسی آل کثیر به میدان فرستاد.

بازی به طور متعادلی آغاز شد. ابتدا این تیم میهمان بود که ابتکار عمل را در دست گرفت. یک شوت از پشت محوطه جریمه و ۲ نفوذ از سمت راست توسط محمد قریشی و عیسی آل‌کثیر ماحصل ۱۰ دقیقه ابتدایی بود. در ادامه نبض بازی در اختیار پرسپولیس قرار گرفت. اکثر حملات در این دقایق از سمت چپ و روی همکاری محمد انصاری و محمدی نادری شکل گرفته بود که مدافعان تیم طلایی‌پوش میدان اجازه خودنمایی ندادند.

در دقیقه ۲۵ اولین فرصت جدی خلق شد. عیسی آل‌کثیر با یک دریبل سرتوپ در گوشه محوطه جریمه احمد نوراللهی را از جریان مسابقه خارج کرد اما ضربه این بازیکن از زاویه بسته با پای بیرانوند و سپس با تیر دروازه برخورد کرد و راهی کرنر شد.

یک دقیقه بعد بازهم صنعت در آستانه گلزنی قرار گرفت پاس تو در مصطفی احمدی به مهدی حنفی رسید اما بازیکن جوان تیم آبادانی ضربه تک ضربش را در حالی به سمت دروزه فرستاد که توپ با فاصله‌ای بسیار ناچیز از کنار دروازه به بیرون رفت تا پرسپولیس از اینکه همچنان نتیجه صفر بر صفر است خوشحال باشد.

در ادامه بازهم این پرسپولیس بود که صاحب توپ و میدان شد اما شاگردان کالدرون برنامه خاصی برای رسیدن به گل نداشتند و موقعیت چندان جالب توجهی نیز نداشتند. فقط در دقیقه ۴۳ ناصر سالاری با یک خروج مناسب مانع از تک به تک شدن محمد نادری شد.

در نهایت نیمه نخست با نتیجه مساوی بدون گل به اتمام رسید.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =