۴ آتش نشان بندرعباس در  عملیات اطفای حریق مجروح شدند

بندرعباس- ایرنا- چهار آتش نشان بندرعباس در عملیات اطفای حریق یک باب منزل مسکونی در چهارراه نخل ناخدا مصدوم شدند.

به گزارش بعد از ظهر سه شنبه آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندرعباس معاون عملیات این سازمان ضمن با تایید خبر یاد شده افزود: طی تماس با سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی بندرعباس، گزارش حریق یک باب منزل مسکونی  واقع در چهارراه نخل ناخدا- خیابان نامداران در ساعت  ۱۱:۰۷ اطلاع داده شد.

حسن امینی زاده  اضافه کرد: در زمان حریق که علت آن در دست بررسی است، یک نفر زن در منزل بوده که پس از مشاهده دود و ناکامی در اطفای حریق توسط وی  و اهالی محله، از خانه بیرون رفت و پس از آن حادثه به آتش‌نشانی اطلاع داده‌شد.

وی ادامه داد: پس از اعلام، آتش‌نشانان بلافاصله به محل حریق اعزام شدند اما به دلیل شعله‌های آتش،  شیر سیلندر گاز  به بیرون پرتاب‌شد  و انفجار رخ داد که در این انفجار ۳ آتش‌نشان مصدوم شدند.

امینی زاده گفت: یک آتش‌نشان نیز هنگام اطفا مصدوم شد و پس‌از آن،  آتش‌نشانان از ایستگاه‌های شماره ۵ و ۹ و ۱ به محل حریق اعزام شدند و حریق را اطفا و مهار کردند.

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندرعباس یادآور شد: در این حادثه بیش از ۵۰ درصد به منزل خسارت واردشده و آتش‌نشانان مصدوم نیز به بیمارستان منتقل شدند که در حال حاضر حال عمومی آن‌ها مناسب  و بستری هستند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =