تفکر بسیجی فتنه اخیر دشمن را خنثی کرد

تهران - ایرنا - رئیس دیوان عدالت اداری گفت: هدایت‌های مقام معظم رهبری، حاکمیت تفکر بسیجی و هوشیاری و بصیرت مردم فتنه اخیر دشمن در ایجاد اغتشاش و آشوب در کشور را خنثی کرد.

به گزارش روز سه شنبه دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام و المسلمین محمد کاظم بهرامی، در نطق پیش از دستور در هیأت عمومی با اشاره به حوادث اخیر افزود: اغتشاش ها و آشوب های اخیر نشان داد دشمنان چه نقشه هایی برای ما دارند و عوامل آنها چگونه در روزهای گذشته در کشور ما عمل کردند و با همین تفکر بسیجی بود که مردم در سراسر کشور به صحنه آمدند و از اغتشاشگران برائت جستند و در شهر تهران هم شاهد بودیم که چگونه مردم وارد عرصه شدند و ایفای تکلیف کردند.
رئیس دیوان عدالت اداری ضمن گرامیداشت هفته بسیج، از زبان امام راحل (ره) بسیج را مصداقی از شجره طیبه قرآنی دانست.
وی افزود: ۴٠ سال پیش در چنین روزهایی حضرت امام (ره) فرمان تشکیل بسیج را صادر کرد و با صدور این فرمان کشور و انقلاب برای همیشه بیمه شد.
بهرامی ادامه داد: اگر بخواهیم بسیج را آنطور که هست بشناسیم، باید به بیان امام (ره) در این زمینه مراجعه کنیم. ایشان درباره بسیج فرمودند: «اگر بخواهیم مصداق کاملی از ایثار، خلوص، فداکاری و عشق به ذات مقدس حق و اسلام را ارائه دهیم، چه کسی سزاوارتر از بسیج و بسیجیان خواهند بود. بسیج شجره طیبه و درخت تنومند و پرثمری است که شکوفه های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین حدیث عشق می دهد.»
رئیس دیوان عدالت اداری اضافه کرد: امام راحل(ره) با آن مقام والای فقهی و معنوی درباره بسیج می فرماید: «من همواره به خلوص و صفای بسیجیان غبطه می خورم و از خدا می خواهم تا مرا با بسیجیان محشور گرداند؛ چرا که در این دنیا افتخارم این است که خود بسیجی ام.»
بهرامی خاطرنشان کرد: امام راحل (ره) با بصیرت معنوی خویش بیش از سه دهه پیش راه مقابله با فتنه های مستکبران را شکل گیری هسته های بسیجی در جهان اسلام می دانست و می فرمود: «باید هسته های مقاومت را در تمامی جهان به وجود آورد و در مقابل شرق و غرب ایستاد.»
بهرامی با اشاره به روحیه و تفکر استکبارستیزی بسیج گفت: همه ما در سال های گذشته شاهد بودیم که چگونه یک اندیشه لیبرالی در میان عده ای از مدیران شکل گرفت و باعث شد که چشم امیدشان به غرب باشد. همین اندیشه بود که حتی پس از خروج آمریکا از برجام اروپایی ها که ۱۱تعهد را برعهده گرفته بودند، حتی یک مورد را هم انجام ندادند و هنوز هم از ایران طلبکارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =